Загальноміського карантину у Луцьку не буде: кожна школа вирішить окремо

У Луцьку до сьогодні, 13 лютого, в навчальних загальноосвітніх закладах було тимчасово призупинено навчання. 14 лютого - день продовження освітнього процесу у школах міста.

Про це сайту 0332.ua повідомила начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.

"Питання продовження освітнього процесу покладено на керівників загальноосвітніх закладів та класоводів чи класних керівників після проведення ними моніторингу щодо визначення кількості хворих у школах", - повідомила Зіновія Лещенко.

За словами начальника охорони здоров'я Луцької міської ради Миколи Якимчука, у школах обласного центру Волині спостерігається тенденція до зменшення кількості хворих серед здобувачів освіти.

Однак очільниця освіти Луцька не виключає можливості продовження карантину в окремих школах, адже результати моніторингу можуть бути різними.

Хоча пік захворюваності знятий, однак з метою запобігання поширення інфекційних захворювань серед учнів відділом освіти Луцька директорам шкіл надано рекомендаційну установку моніторити рівень захворюваності у закладах.

За результатами моніторингу керівництво шкіл вирішить питання продовження чи призупинення освітнього процесу.

Нагадаємо, що з 7 до 10 лютого у школах Луцька та позашкільних закладах освіти міста було оголошено карантин. Через виявлення захворюваності дітей на ГРВІ, що перевищило допустиму норму – 20% вимушені канікули продовжили до 13 лютого.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)