• Головна
  • Чому виконком не хоче купувати квартири мешканцям будинку на Рівненській, 109?
10:10, 25 вересня 2012 р.

Чому виконком не хоче купувати квартири мешканцям будинку на Рівненській, 109?

Богдан Шиба пропонує скасувати рішення виконкому Луцької міської ради про капітальний ремонт будинку на Рівненській, 109. Депутат стверджує, що виконком має можливість скерувати державні кошти на купівлю житла постраждалим мешканцям, але чомусь не робить цього. Про це повідомляє власкор «Перця Волинського».

Шиба продовжує доводити недоцільність капітального ремонту на Рівненській, 109.Після попередніх невдалих спроб переконати виконком знести будинок, Богдан Павлович знайшов ще один документ, який дозволяє скерувати кошти з державного бюджету на придбання квартир постраждалим мешканцям. Він презентував відповідний проект рішення на засіданні постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту, що відбулася 24 вересня.  

Нагадаємо, члени виконкому раніше заявляли, що вони не вправі міняти цільове призначення грошей, виділених Кабінетом Міністрів, тому кошти будуть скеровані на його капітальний ремонт, що зафіксовано у рішенні виконкому №541-1 «Про технічний стан житлового будинку на Рівненській, 109».

Шиба як доказ наводить Постанову Кабінету міністрів від 29 березня 2002 року №415 «Про затвердження порядку використання резервного фонду бюджету» із змінами внесеними Постановою Кабінету міністрів 27 липня 2005 року №677:

«У цій постанові зазначено, що кошти з резервного фонду не можуть  бути передбачені на заходи з придбання житла, крім випадків відселення мешканців з аварійних будинків внаслідок надзвичайної ситуації. Можливо, виконком не хоче виконувати цю постанову, бо її видав уряд Юлії Тимошенко? Щось у мене такі підозри закрадаються…».

Аварія і справді була визнаною надзвичайною ситуацією регіонального масштабу,  тож депутат бачить можливості використати державні гроші на купівлю житла, не змінюючи при цому Постанови Кабінету міністрів.

Тож Богдан Шиба пропонує не допустити витрачання дежравних грошей "на ніщо", а Андрій Осіпов - розпустити виконком.

"З'ясувалася і викрилася неправда, яку поширює виконком, при чому офіційно. Неправда полягає у тому, що будинок аварійний внаслідок руйнування під’їзду. Але аварійним є не тільки перший під’їзд, а  весь будинок. Стає зрозуміло, чому виконком вирішує відправити ці гроші на будівництво того, що ледь стоїть, хоча всі ці кошти можна було б направити на купівлю житла. Як показує практика злочинної влади, на ремонтних роботах привласнювати державні кошти значно легше, ніж на купівлі житла.
Я вважаю, що пора ставити питання про розпуск виконкому", - заявив Осіпов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...