
16:31, 18 лютого 2018 р.
Весна не поспішає: синоптик радить готуватися до холодного тижня
Ще сьогодні атмосферний фронт підсипає снігом Захід, Північ України та частково Центр, а у понеділок 19 лютого фронт зміститься на схід, відповідно Захід та більша частина Півночі звільняться від снігу.
Сніг 19 лютого найбільш ймовірний на сході, південному сході та у центрі, окрім Вінниччини та районів Кропивницького, - повідомляє Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.
Також синоптик попереджає про похолодання: найближчої ночі -2-8, завтра вдень -1-5 градусів. У Києві в понеділок буде холодно, вночі до -6-7, вдень до -3 градусів. За даними Укргідрометцентру, у Луцьку 19 лютого температура повітря вдень до -2, вночі -5-7.

"На дорогах стане слизькіше, обережно. Надалі морози зміцніють ще на кілька градусів. Готуйтеся до холодного тижня", - йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:00
16 травня
08:56
16 травня
14:49
14 травня
09:55
14 травня
20:58
12 травня
13:56
12 травня
live comments feed...