Новини компаній
12:25, 31 січня 2018 р.

OpenSource CRM (CRM з відкритим кодом)

Новини компаній

Розвиток і підтримка відносин з клієнтами часто стає непростим випробуванням для компаній. Лояльність клієнтів збільшує середній чек, а це в свою чергу приводить до збільшення прибутку. Для підвищення якості роботи з клієнтами використовують CRM-системи.

Що таке CRM?

Це система управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM-система, скорочення від англ. Customer Relationship Management). CRM-система являє собою програмне забезпечення, яке використовують підприємства для збору, збереження і аналізу інформації про своїх потенційних та вже існуючих клієнтів та партнерів.

Принципи відкритого коду яскраво проявилися в області CRM-систем, тож пропонуємо розглянути три open source CRM, які допоможуть спростити взаємовідносинами з клієнтами.

1. EspoCRM

EspoCRM включає в собі всі необхідні функції для свого цільового ринку - малого та середнього бізнесу.

Основний фунціонал системи:автоматизація роботи з лідами та контактами, створення індивідуальних та масових емайл розсилок, планування зустрічей, дзвінків та задач, портал для підтримки клієнтів. В EspoCRM зручний, простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Вирізняється поміж інших CRM систем високою швидкодією.

Наразі є два додаткові пакети розширення основного функціоналу AdvancedPack та VoIPIntegration. Детальніше про перший та другий пакет розширення читайте на сайті.

AdvancedPack вміщає в собі формування звітів, робочий потік (Workflows), синхронізацію з Google контактами та календарем, управління бізнес процесами (BPM), MailChimp інтеграцію, продукти компанії, комерційні пропозиції та рахунки-фактури

2. SuiteCRM

До недавніх пір однією з найпопулярніших CRM-систем з відкритим вихідним кодом була SugarCRM. З 2014 року розробники SugarCRM сфокусувалися на комерційному веб-застосунку, а безкоштовну версію з відкритим кодом перестали підтримувати. Багато користувачів були розчаровані, тому група розробників використала вже існуючий код SugarCRM для створення SuiteCRM.

SuiteCRM додала цілий ряд корисних і потужних функцій в систему. Генерація рахунків-фактур, ведення контактів, і формування звітів та інших документів.

3. OroCRM

OroCRM створена для великих компаній, але при цьому її легко використовувати як для малого такі середнього бізнесу які не мають IT-відділу. Є дві версії OroCRM: Community і Enterprise. По суті одна платна, а інша безкоштовна. OroCRM Enterprise підтримує ElasticSearch, PostgreSQL, LDAPintegration, MicrosoftOutlook і MicrosoftExchangeserver

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...