• Головна
  • Робота за кордоном: Польщі потрібні будівельники, транспортники та працівники гастрономії
16:23, 22 лютого 2018 р.

Робота за кордоном: Польщі потрібні будівельники, транспортники та працівники гастрономії

Робота за кордоном: Польщі потрібні будівельники, транспортники та працівники гастрономії
Нині у Польщі найбільш затребувані будівельна, гастрономічна і транспортна галузі. Якщо кілька років тому переважна більшість іноземців приїжджала до Польщі, щоб працювати у сільському господарстві, то нині участь сільськогосподарської галузі є меншою.

Про це повідомив віце-міністр сім'ї та праці Станіслав Швед, - пише "Польське радіо".

«У 2010 році в рільничій галузі було зареєстровано 61% декларацій про намір працевлаштувати іноземця. У 2015 році таких декларацій було 35%, а торік – тільки 17%. Отже виразно видно зменшення участі сільського господарства у ринку праці іноземців у Польщі. Нині найбільша участь іноземців спостерігається у будівельній, гастрономічній, транспортній галузях», - повідомив чиновник.

Як інформує Міністерство сім’ї та праці, до кінця 2017 року громадянам країн, які не є членами ЄС, було видано 234 тисячі дозволів на працю.

Більш популярною була інша процедура працевлаштування – на підставі декларацій про намір працевлаштувати іноземця, які давали право працювати у Польщі шість місяців впродовж року. Торік таких декларацій було зареєстровано 1,8 мільйон для близько 1,1 мільйона іноземців.

Починаючи з першого січня 2018 року набули чинності нові засади сезонного працевлаштування іноземців у Польщі. Декларації про намір працевлаштувати замінено дозволами на сезонні роботи.

На підставі дозволів іноземець може працювати у Польщі впродовж 9 місяців в календарному році. Нові правила було введено з метою пристосування польського законодавства до євросоюзного. Процедурою сезонних робіт охоплено такі галузі: сільське господарство, садівництво, туристичну та гастрономічну галузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роботазакордоном #вакансії #робочі #візи #Польща #декларації #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...