• Головна
  • Луцький експеримент з пільгами на електроенергію виявився не на користь людям
18:14, 26 вересня 2012 р.

Луцький експеримент з пільгами на електроенергію виявився не на користь людям

Під час зустрічі з пільговиками в департаменті соціальної політики Луцької міської ради виникла дискусія щодо, так званого, експерименту з грошовими компенсаціями пільг на оплату за електроенергію, – повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Запрошені на зустріч представники громадських організацій зауважили, що після впровадження такого експерименту ці пільги багатьом людям перестали бути відчутними. Також люди зауважили, що такі нарахування для них лише створюють зайвий клопіт та запропонували повернутися до того, як було раніше.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабміну від 22 вересня 2010 року на Волині частина пільговиків бере участь в пілотному проекті із надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії. В експеримент включені особи, які мають законне право на пільги з урахуванням членів їхніх сімей, на яких поширюється пільга. Пільгу нараховують грішми щомісяця та перераховують на особистий банківський рахунок пільговика або виплачують через підприємства зв’язку. Розміри грошових виплат розроблені в межах норм споживання, затверджених відповідною постановою Кабміну згідно діючих тарифів на послуги з оплати електроенергії та кількості членів сім’ї, на яких поширюється пільга.

Нашим кореспондентам також відомі випадки, коли в окремих людей після впровадження цього експерименту суттєво зросла оплата за електроенергію, а надана грошова компенсація покриває лише частку різниці в оплаті.

Директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Боярин Лариса Ярославівна роз’яснила присутнім принцип експериментальної грошової компенсації цієї пільги. Згідно нього ця компенсація для різних категорій пільговиків коливається в межах 5 – 20 гривень. Від коментарів щодо доцільності такого експерименту Лариса Ярославівна утрималась.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...