• Головна
  • Луцьких лікарів зобов’язали правильно виписувати рецепти та робити записи до медичних карток
09:52, 27 вересня 2012 р.

Луцьких лікарів зобов’язали правильно виписувати рецепти та робити записи до медичних карток

На зустрічі з громадськими організаціями в департаменті соціальної політики Луцької міської ради обговорювали питання вартості медикаментів, – повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Заступник начальник Управління охорони здоров’я Микола Якимчук повідомив присутніх про те, що з 1 жовтня всіх Луцьких лікарів зобов’яжуть дотримуватися чітких вимог щодо записів у медичні картки та виписки рецептів на медикаменти.

Також Микола Якимчук зауважив, що з 89% оглянутих у медичних установах жителів обласного центру 50% мають хронічні захворювання. А перше місце з-поміж них займають люди з серцево-судинними хворобами. Наразі державою визначено сім міжнародних найменувань медикаментів для лікування таких захворювань, на які, при купівлі за рецептом, можна буде отримати суттєві знижки.

Заступник міського голови Святослав Кравчук додав, що його вражає, коли один і той самий препарат в одній аптеці може коштувати 30 гривень, а в іншій 60.

«Це дуже серйозний бізнес і ніхто не хоче туди влазити. Я вважаю, що умови гри тут повинна диктувати держава. В питаннях харчування і медицини повинен бути жорсткий контроль», – висловив власну позицію Святослав Кравчук.

Нагадаємо, що 20 липня 2012 р., з дня офіційного опублікування, набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 14.06.2012 р. № 440 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19 липня 2005 р. № 360», який оговорює деякі корективи до «Правил виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення», затверджених наказом МОЗ України від 19 липня 2005 р. № 360 «Про затвердження Правил виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків та вимог-замовлень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...