• Головна
  • Лучанам запропонують туристичний путівник міста
16:15, 26 лютого 2018 р.

Лучанам запропонують туристичний путівник міста

Лучанам запропонують туристичний путівник міста

1 березня 2018 року в книгарні Волинської обласної друкарні відбудеться презентація путівника Катерини Теліпської (Мойсіюк) «Луцьк. Прогулянки містом» в аудіо форматі.

Власне аудіозапис туристичного путівника, підготовлений СІД Медіа Груп, допоможе ознайомитися з інформацією про місто людям із порушеннями зору, які не володіють шрифтом Брайля, людям, які мають розлади читання (дислексію), людям похилого віку, школярам, студентам, туристам, - інформує прес-служба Луцької міської ради.

Реалізація проекту «Луцьк у долонях» спрямована на вирішення питань інформаційної доступності для людей з порушеннями зору, а також допоможе їм зорієнтуватися у місті Луцьку, вирішувати культурно-просвітницькі завдання, знайомлячи людей різного віку та з різних куточків України з історією і сучасністю міста Луцька.

Проект «Луцьк у долонях», який реалізовує Braille studio, став переможцем конкурсу громадських ініціатив, оголошений Луцькою міською радою 2017 року.

В межах даного проекту студією друку шрифтом Брайля «Braille studio» спільно з ПРАТ «Волинська обласна друкарня» видано рельєфно-крапковим шрифтом Брайля туристичний путівник авторства Катерини Мойсіюк «Луцьк – прогулянки містом» накладом 30 примірників. У книзі окрім, власне, шрифту Брайля можна побачити й три рельєфно-графічні зображення видатних архітектурно-історичних пам'яток м. Луцька.

На захід запрошують широку громадськість, меценатів, партнерів та небайдужих лучан.

Подія розпочнеться о 13.00 за адресою: м. Луцьк, просп. Волі, 27 (вхід зі сторони вулиці Сенатора).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #презентація #путівник #аудіоматеріал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...