Українські аптеки перевірятимуть вперше за три роки

Українські аптеки перевірятимуть вперше за три роки

У 2018 році Держлікслужба вперше за 3 роки перевірятиме діяльність аптек та ліки, які вони реалізують.

23 лютого 2018 року вступила в дію постанова Кабміну, що дає можливість цього року розпочати систематичні та планові перевірки аптечних закладів, тобто діяльність аптек у повному обсязі, - інформує прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Уже затвердженорічний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Держлікслужби на 2018 рік.

Зокрема, у Луцьку перевірятимуть приватне підприємство "Фармацевтична компанія "Здорова Родина", ТОВ "ПОДОРОЖНИК ВОЛИНЬ", "Аптека низьких цін та "Пані Аптека" на додержання вимог ліцензійних умов з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та додержання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів.

"Луцьку міська клінічну лікарню" та Луцьку центральну районну лікарню перевірятимуть надодержання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів.

“Понад 3 роки аптечні заклади та лікарські засоби, які вони реалізували, були практично поза профільним контролем. Тобто недобросовісні учасники ринку мали підстави цим реально зловживати. І мова тут іде не лише про якість чи фальсифікат ліків, але й про відсутній контроль за цінами на медикаменти. Уряд, розуміючи ці проблеми, зняв мораторій на перевірки аптек”, - зазначив заступник міністра Роман Ілик.

аптека ліки перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі