08:28, 27 вересня 2012 р.

Свято весни та казки осінню

25 вересня школярі 5-тих класів школи №8 міста Луцька мали змогу порадіти на святі весни осінню. Таку радість діткам подарували ВОГО «Твори Добро» за підтримки СГО «Молодіжна платформа», у рамках соціально-благодійного проекту.

Зустріч відбулася у класі, який напередодні волонтери прикрасили різнокольоровими надувними кульками, з котрих вони зробили різні фігурки : веселки, квіточки та сонечко.

Володимир Бут-Гусаїм, голова ВОГО «Твори добро», розпочав свято з розповіді казки «Ходить гарбуз по городу», у цьому йому допомагали дітки та волонтери, які показували героїв розповіді зроблених з надувних кульок. Діти з захопленням дивилися на вироби, та з неабияким задоволенням допомагали розказувати казочку.

Під час свята п’ятикласникам показували як з кульки робити квітку. Потім усі разом прикрашали імпровізований город з овочами зробленими власноруч квітами. До цих квітів волонтери заздалегідь зробили черв’ячків з кульок,  і роздали їх як доповнення до дитячихвиробів.

«Дітки з задоволенням виконували усе, що ми їм  пропонували, і коли вони зробили ці квіточки, усі були щасливі. Саме це щастя в очах і заохочує робити подібні акції», - розповідає Володимир Бут-Гусаїм.

Дітки, учасники свята, розповідали, що ніколи раніше не робили квіток з надувних кульок, а найбільше їм сподобався черв’ячок.

Свято весни та казки запам’ятається для п’ятикласників та їхніх вчителів надовго. Подібні акції ВОГО «Твори Добро» та СГО «Молодіжна платформа» планують проводити постійно, щоб дітки завжди були радісні та щасливі._09kgUKM6u8

 _99D8W6gUNs

 8ud-gzmCyW8

 bNmFsGwMCdA

 cPXNxXdnsNE

 ggJB5LxfGdg

 KcfjpONDawg

 qAZCB-A2b7A

 qYGYiz2HYcg

 S8m26Ae84rk

 tO6Vs_r70Uk

 wvDRWJkZljc

 wzU8jR-lo_k

 Y9RdzWNTn-8

 zd-dP_oyikM

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...