• Головна
  • Тенденції: на Волині зменшилась кількість крадіжок
13:04, 1 березня 2018 р.

Тенденції: на Волині зменшилась кількість крадіжок

На Волині знизилась кількість кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи, у тому числі умисних вбивств.

Такі дані озвучили під час спільної наради керівників правоохоронних органів, - інформує Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

"Вжиті правоохоронцями області спільні, узгоджені заходи забезпечили загалом стабільну криміногенну ситуацію у регіоні. Більше того, уперше за останні роки досягнуто спаду кримінальних правопорушень проти власності – крадіжок, у тому числі з квартир, грабежів і розбійних нападів", – розповів прокурор Волині Максим Киричук.

Окрім цього, зменшено прояви неповнолітньої та групової злочинності, а також злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння. Посилено протидію корупційним проявам. Зросла як кількість виявлених та розслідуваних корупційних злочинів, так і число скерованих до суду обвинувальних актів.

В отриманні неправомірної вигоди викрито суддю, двох голів районних державних адміністрацій, голову районної ради.

Активізовано протидію незаконному обігу підакцизних товарів. У 2017 році вилучено товарів підакцизної групи орієнтовною вартістю 58 млн гривень, що вдвічі перевищує показник 2016 року.

При покращанні загалом у регіоні криміногенної ситуації, зменшенні кількості облікованих тяжких та особливо тяжких злочинів, в окремих районах області відбулося зростання рівня злочинності (у Іваничівському, Луцькому та Ратнівському), особливо тяжких (у Іваничівському, Луцькому, Любомльському, Ратнівському районах та м. Володимир-Волинський), тяжких (в Іваничівському, Локачинському, Луцькому, Ратнівському, Шацькому районах, містах Володимир-Волинський та Ковель) злочинів.

Зазначимо, що подальшої активізації потребує робота з виявлення та затримання осіб, які здійснюють незаконний видобуток корисних копалин, насамперед бурштину, їх переробку (обробку), збут та контрабанду через державний кордон України, незаконну порубку лісу.

"Маємо тісну співпрацю з керівництвом правоохоронних структур. Зокрема із обласною прокуратурою, Службою безпеки України, Національною поліцією, управлінням захисту економіки. Ми збираємося, обговорюємо найбільш важливі стратегічні питання, які сьогодні не дозволяють політичним чи іншим силам перевести область в кримінальну сторону. Дуже важливо, що сьогодні правоохоронці займають виважену позицію у цьому питанні. Дякую вам за роботу у 2017-му році та сподіваюся, що за результатами першого півріччя поточного року говоритимемо про ще кращі показники правоохоронної системи", – зазначив Володимир Гунчик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадіжка #кримінальне #правопорушення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...