
14:10, 5 березня 2018 р.
«ПортCity» запрошує лучан на благодійний ярмарок

В торгово-розважальному центрі ПортCity спільно з Волонтерським рухом «Меценати для солдатів» організовують святкову благодійну ярмарку.
Лучан та гостей запрошують 7-8 березня на перший поверх ТРЦ.
Традиційно, на свята варто не лише відпочивати, а й допомагати тим, хто цього потребує найбільше. Тож на підтримку дітей Небесного легіону ПортCity спільно з Волонтерським рухом «Меценати для солдатів» проведе благодійну ярмарку hand-made.
Протягом двох днів, 7 та 8 березня на першому поверсі торгово-розважального центру можна буде придбати оригінальні речі ручної роботи.
Окрім того, 8 березня з 13 до 17 години на маленьких гостей очікує розважальна програма від майстерні свята «Цукерочка».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:21
14 липня
Будівельні пилососи: як обрати найкращу модель
Новини компаній
10:00
12 липня
22:31
11 липня
Як стати тестувальником з нуля у 2025
Новини компаній
13:00
10 липня
live comments feed...