• Головна
  • Чого хочуть жінки на 8 Березня: результати опитування
16:49, 6 березня 2018 р.

Чого хочуть жінки на 8 Березня: результати опитування

Київський міжнародний інститут соціології з 09 по 18 лютого 2018 року провів методом інтерв'ю опитування чоловіків та жінок про їхнє уявлення щодо подарунка до 8 Березня. Результати опитування показали, що в цілому бажання чоловіків та жінок співпадають.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Що дарувати жінкам на 8 березня?

Чоловікам ставилося запитання: «Який подарунок Ви понад усе хотіли б подарувати коханій жінці на 8 березня?»

Жінки відповідали на питання: «Який подарунок Ви понад усе хотіли б одержати від коханого чоловіка на 8 березня?»

Дослідження показали одностайність думок щодо таких подарунків як косметика та парфуми (6%), романтична вечеря (5%) та звичайний вияв турботи й уваги (6%).

Чого хочуть жінки на 8 Березня: результати опитування, фото-1

Як бачимо в цілому бажання жінок та плани чоловіків практично співпадають, значущі розбіжності є лише в двох позиціях: чоловіки дарують квіти частіше, ніж хотіли б жінки (32% чоловіків проти  25% жінок), та ювелірні прикраси навпаки, дарують рідше, ніж хотілося б жінкам (8% жінок проти 6% чоловіків).

Порівняно з 2017 роком, жінки дещо менше хотіли б отримати у подарунок предмети одягу та взуття (було 5% стало 2%), та значно менше – турботи, уваги та доброго слова в якості подарунку (було 12%, стало 6%).  Можливо справа не в тому, що жінки не хочуть уваги та доброго слова, а в тому, що зараз більше жінок, ніж раніше, вирішило, що добре слово та подарунок це краще, ніж тільки добре слово.  Дещо менше жінок відмітили гроші як подарунок, порівняно з минулим роком (було 5% стало 3%). 

Чого хочуть жінки на 8 Березня: результати опитування, фото-2

Плани чоловіків не суттєво змінилися порівняно з 2017 роком, дещо менше вирішили в цьому році дарувати парфуми та косметику (було 8%, стало 6%

Опитування проводилося у 110 населених пунктах в усіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим, за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Опитано 2043 респондентів.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, що згідно з останнім дослідженням КМІС 53% опитаних українців протягом 2017 року пережили якусь стресову ситуацію. Порівняно із 2016 роком їх кількість зменшилася на 5 відсотків (у 2016 р. було 58%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #подарунки #жінки #чоловіки #свято
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...