• Волинська паралімпійка здобула 4 місце в лижній гонці
19:45, 10 березня 2018 р.

Волинська паралімпійка здобула 4 місце в лижній гонці

Волинська паралімпійка Юлія Батенкова увійшла в топ-10 у лижній гонці на Паралімпійських Іграх у Пхенчхані. Вона вірила у перемогу, незважаючи на те, що не має однієї руки.

"У 8-річному віці Юлія Батенкова з родиною потрапили у ДТП. Тоді вона втратила маму та братика, а їй ампутували праву руку. Але дівчина не впала у відчай і знайшла шлях до успіху та щастя" - йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначимо, що у цій гонці ще три українки потрапили до топ-10: Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, Ірина Буй - шостою, Богдана Конашук - десятою.

Волинянка віддала лижним перегонам 15 років та здобула першість у європейських змаганнях.

Нагадаємо, що у Південній Кореї стартувала зимова Паралімпіада, яка триватиме до 18 березня. Українці візьмуть участь у змаганнях з лижних гонок, біатлону і сноуборду. Зараз наша команда вже виборола 1 золото,3 бронзи і 1 срібло. Відповідно за кількістю нагород Україна посідає 4 місце.

#Паралімпіада #змагання #нагороди #медалі #місце #лижні #перегони #Волинь #Україна #Корея