• Чемпіонат зі спортивної ходьби у Луцьку: відомі перші переможці
10:45, 11 березня 2018 р.
Надійне джерело

Чемпіонат зі спортивної ходьби у Луцьку: відомі перші переможці

Вчора, 10 березня, у Луцьку стартував Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів.

Підсумком першого дня змагань стало вручення нагород переможцям на дистанції 20 кілометрів (молодь та чоловіки) та 10 кілометрів (юніорки U20), - повідомляють "Волинські новини".

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовий призер кубку Європи, тренер-викладач Олександр Борисюк вручив медалі чемпіонам та призерам. Бронзову нагороду на дистанції 10 кілометрів отримала представниця Сумської області Аліна Ткач, друге місце посіла волинянка Дарина Касян, а золото здобула також представниця Волині Яна Фарина (з результатом 49 хвилин 53 секунди).

Державний тренер України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник вручив нагороди переможцям та призерам змагань на дистанції 20 кілометрів (молодь чоловіки U23): бронзову нагороду здобув представник Сумської області Олег Свистун, срібну – Едуард Забуженко (Київська область), а перемогу здобув волинський спортсмен Віктор Шумік з результатом - година 22 хвилини 57 секунд.

На дистанції 20 кілометрів серед чоловіків третій результат продемонстрував Іван Банзерук з Волині, срібло завоював Руслан Дмитренко (Донецька область), а найкращим став учасник Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України Іван Лосев (Київська область) з результатом одна година 20 хвилин 53 секунди.

Низку атлетів-учасників чемпіонату нагородили гран-прі Володимира Голубничого. Нагороди отримали Андрій Гречковський (Київська область), Андрій Ковенко (Вінницька область), Руслан Дмитренко, Олексій Казанін та Іван Лосев.

Та незважаючи на високі показники, не усі спортсмени мають де тренуватися, - повідомляє "12 канал". Тренери додають, навіть не в усіх обласних центрах є облаштовані криті майданчики. Та спорсмени готуються незважаючи ні на що. Серед двохсот атлетів, які приїхали до Луцька, більшість - майстри спорту.

Нагадаємо, Волинь приймає кращих спортсменів країни з цього виду спорту вперше за 22 роки, востаннє турнір такого рівня відбувався у 1996 році перед Олімпіадою в Атланті. До того ж, цей чемпіонат є відбірковим змаганням на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який за півтора місяці відбудеться у Китаї, а також, на європейську першість у Берліні.