• Головна
  • Windows 10 поліпшує налаштування конфіденційності
20:32, 12 березня 2018 р.

Windows 10 поліпшує налаштування конфіденційності

Windows 10 поліпшує налаштування конфіденційності

Корпорація Microsoft випустила нову тестову збірку ОС Windows 10 для учасників програми Windows Insiders, в якій впроваджені зміни в налаштування приватності ОС.

І хоча більшість параметрів конфіденційності обмежуються одним екраном з декількома параметрами, Microsoft тестує нові можливості забезпечення безпеки, - пише finance.ua.

Раніше висловлювали побоювання, що в операційній системі Windows 10 є вбудований кейлогер, оскільки ОС використовує дані введення для поліпшення роботи функції автозаповнення, підказки наступного імовірного слова і корекції орфографії.

Наступне оновлення Windows 10 додасть окремий екран, що дозволяє поліпшити розпізнавання рукописного і друкованого тексту, а також він дозволить користувачам відмовитися від передачі в Microsoft даних про рукописне і друковане введення інформації.

Microsoft також тестує ідею надання користувачам Windows 10 семи окремих екранів для всіх елементів управління налаштуваннями конфіденційності в операційній системі. При цьому компанія очікує відгуків від учасників програми Windows Insiders, щоб знайти оптимальний баланс між занадто великою кількістю екранів і достатнім розумінням різних опції.

Зміни в налаштуваннях конфіденційності будуть представлені разом з окремим інструментом Windows Diagnostic Data Viewer, який дозволить побачити, які дані відправляються операційною системою на сервери Microsoft.

Компанія збирає велику кількість даних про користувачів Windows 10 з метою поліпшити роботу операційної системи. Тепер за допомогою Windows Diagnostic Data Viewer користувачі зможуть розшифрувати і переглянути зібрані і передані дані.

Нагадаємо, що браузер Google Chrome запроваджує підтримку HDR на платформі Windows, але обов'язковими умовами тут є не тільки відповідні монітор і відеокарта, але і версія Windows 10 з встановленим оновленням Fall Creators Update.

Крім того, оновлення включає зміни, покликані захистити користувачів Windows і Mac від атак з використання недавно виявлених вразливостей Meltdown і Spectre. Компанія Google слідом за іншими відключила функцію SharedArrayBuffer для запобігання можливих атак.

Натомість експерти з кібербезпеки компанії Trustwave Spiderlabs повідомили про те, що хакери знайшли спосіб зламувати комп’ютери за допомогою файлу Word.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Windows10 #налаштування #конфіденційність #тестова #збірка #операції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...