• Головна
  • У Луцьку провели тендер та придбають два сміттєвози
16:23, 12 березня 2018 р.

У Луцьку провели тендер та придбають два сміттєвози

Проведено тендер на закупівлю двох сміттєвозів для «Луцькспецкомунтранс», тож підприємство бере на себе обов’язки по очищенню Луцька від сміття.

Про це написав перший віце-мер Григорій Недопад у Facebook.

ТОВ «МЖК» систематично порушувало графік вивезення сміття у Луцьку. Ще минулого літа траплялися неприємні моменти, коли сміття накопичувалось і перетворювалося у стихійні звалища, на яких навіть виникали загоряння.

Ми неодноразово давали можливість підприємству виправити ситуацію, вели перемовини із керівником Валерієм Ковалюком, який обіцяв запустити ще один сміттєвоз і налагодити графіки вивезення відходів. Однак результату це не дало.

Свого часу керівник обіцяв придбати новий сміттєвоз, у підсумку ще одна їхня машина зламалася і люди знову опинилися заручниками недобросовісного виконання своїх обов’язків ТОВ «МЖК». Тоді наше підприємство «Луцькспецкомунтранс» взяло фактично весь удар на себе, працюючи і в нічну зміну.

За ці послуги ТОВ «МЖК» боргує підприємству «Луцькспецкомунтранс» значні суми. Минулого тижня знову почали виникати ситуації з накопиченням сміття і затримками його вивезення. Тому було прийняте рішення про розірвання договору із ТОВ «МЖК».

Зараз вже проведено тендер на закупівлю двох сміттєвозів для «Луцькспецкомунтранс». Підприємство бере на себе обов’язки по очищенню Луцька від сміття, збільшуючи свої потужності.

Таким чином, сподіваюсь, проблема буде вирішена остаточно, а очищення Луцька відбуватиметься вчасно і якісно.

Нагадаємо, ми повідомляли, що двори у Луцьку тонуть у смітті, адже вже кілька днів комунальники не вивозять сміття, яке з переповнених контейнерів вивалюється просто на землю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміттєвоз #міськрада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...