"Ми вкрали землю у лучан": у місті повісили плакати з депутатами міської ради

У Луцьку розвішують плакати з депутатами Луцькради, які фігурували у земельному скандалі на сесії у лютому. Листівки з’явилися на дошках оголошень під’їздів житлових будинків та в інших місцях, - пише ВолиньUA.

На великому плакаті зображено фото 23 депутатів Луцької міської ради із зазначенням їх партійної приналежності. Плакат називається: «Ми вкрали землю у лучан».

Нагадаємо, під час сесії Луцької міської ради 28 лютого депутати віддали в оренду ТОВ «Житловий квартал» на 10 років землю на Рівненській, 119. Тут планують збудувати дев’яти- та десятиповерхові житлові будинки з офісними приміщеннями, багоповерхові гаражі, спортивно-оздоровчий центр. Ще одну земельну ділянку для будівництва багатоповерхівки віддали на вулиці Вороніхіна, 37.

Підприємство «Житловий квартал» належить людині, близькій до нинішнього заступника міського голови Костянтина Петрочука. Директором вказаного товариства є Мирослав Ришко – рідний брат дружини Костянтина Петрочука, вказаної у його декларації – Олени Петрочук.

Одним із засновників товариства є друг  Сергія Були та Петрочука Віктор Мацюк , який свого часу балотувався до міської ради від «Радикальної партії».

За оцінками керівника Волинського агентства нерухомості Лариси Мусійчук, вартість гектара землі у цьому районі коливається від 500 до 700 тисяч доларів. Тож вартість всієї земельної ділянки перевищує мільйон доларів або ж 27 мільйонів гривень.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)