• Головна
  • Іспит на права: ввели чек-лист практичних вмінь водити авто
13:11, 14 березня 2018 р.

Іспит на права: ввели чек-лист практичних вмінь водити авто

Головний сервісний центр МВС вперше запровадив чек-лист для практичних іспитів на отримання посвідчення водія.

Екзаменатори будуть користуватися зручним чек-листом під час практичної частини іспиту, - повідомляє прес-служба Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.

Використання чек-листа для практичних іспитів - це лише одне із нововведень березня у сфері складання іспитів на права водія. Нагадаємо, ми вже повідомляли про опублікуванні на сайті центру всіх маршрутів, якими водії-початківці відточують вміння та складають практичні іспити. Окрім цього було запроваджено використання англійської мови при теоретичному іспиті зі знання ПДР.

Іспит на права: ввели чек-лист практичних вмінь водити авто, фото-1

«Чек-лист включає весь перелік вправ, типові помилки та шкалу оцінювання, ознайомившись з чим кожен кандидат у водії розумітиме, яким чином краще готуватися. По завершенню іспиту можна ознайомитися із зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі свій підпис», - резюмує керівник Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Олександр Малашко.

Практичний іспит складається з 2 етапів:

  • перший етап : навчання проходить на майданчику з початкового керування, де тестуються такі вміння водія як підготовка до початку руху, зупинка транспорту на підйомі/спуску, заїзд у двір «гараж» з правого/лівого боку тощо;
  • другий етап: на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху. Водіїв навчають маневрувати у потоці, дотримуватися швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.

Громадяни можуть безкоштовно завантажити чек-лист з сайту Головного сервісного центру МВС, це спростить процес підготовки до іспиту. Під час іспиту чек-лист друкується на зворотній частині екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість та зрозумілість системи оцінювання навичок кандидата у водії. Після завершення іспитів екзаменаційні листи зберігаються у сервісному центрі МВС протягом 3 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#іспит #права #посвідчення #водія #онлайн #чек-лист #Луцьк #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...