![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:16, 2 жовтня 2012 р.
Жінка «полоснула» волинянина ножем в живіт
Після пиятики у Нововолинську 32-річний місцевий житель потрапив до лікарні із ножовим пораненням.
Про це 2 жовтня повідомили в прес-службі УМВС України у Волинській області.
Працівники міліції відразу виїхали на місце події, де з’ясували, що того дня чоловік разом із своєю 20-річної співмешканкою були вдома та випивали спиртні напої. Під час застілля розпочалася суперечка.
Чоловік кілька разів ударив жінку. Такої образи вона не стерпіла, схопила ніж і поранила співмешканця у живіт. Пізніше, прийшовши до тями, вони викликали швидку медичну допомогу, яка забрала потерпілого у лікарню.
Правоохоронці стверджують, що ця пара уже не вперше потрапляє у поле зору стражів порядку, а чоловік узагалі майже два місяці перебуває на обліку в нововолинському міськвідділі внутрішніх справ як сімейний дебошир.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...