• Головна
  • «Нова Пошта» змінює тарифи на послуги
15:34, 16 березня 2018 р.

«Нова Пошта» змінює тарифи на послуги

«Нова Пошта» змінює тарифи на послуги

Компанія «Нова Пошта» оновлює тарифи на основні та додаткові послуги. Зокрема, змінюються тарифи для відправлень до 30 кг (документи, посилки), від 30 кг (вантажі), а також на «Палети» і «Шини-диски». Крім того, переглянуто вартість додаткових послуг і пакування.

Про це йдеться у прес-службі компанії.

У категорії відправлень до 30 кг «Нова Пошта» для зручності клієнтів зменшила кількість градацій посилок і ввела нову тарифну зону – «по області».

Вона користується дедалі більшим попит серед клієнтів і матиме нижчий тариф, ніж доставка по Україні. У категорії відправлень від 30 кг компанія зменшує кількість тарифних зон і знижує вартість базових 30 кг у межах області, на які також останнім часом зростає попит.

Також зменшується кількість тарифних зон для відправки палет, шин і дисків, а в категорії «Палети» знижено тариф для відправлень з піддоном до 0,49 м2 і вагою до 500 кг.

Для зручності самостійного розрахунку вартості доставки вантажів від 30 кг компанія спрощує нарахування доплати за адресне обслуговування: якщо раніше використовувалися діапазони ваги, то зараз за кожні 100 кг введено фіксовану доплату. Так само з метою спрощення самостійного підрахунку вводиться фіксована доплата за адресне обслуговування для кожного з чотирьох видів градацій палет.

Новий тариф набуває чинності 19 березня 2018 року. Тоді ж на сайті компанії будуть опубліковані оновлені прайс-листи «Нова Пошта».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нова #пошта #тариф
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...