• У Луцьку відбулися футбольні турніри за підтримки Ігоря Палиці
13:30, 2 жовтня 2012 р.

У Луцьку відбулися футбольні турніри за підтримки Ігоря Палиці

У Луцьку упродовж трьох днів відбулися турніри для юних футболістів 2001 та 2004 років народження. Команди із Києва, Вінниці, Житомира, Рівного, Ужгорода, Хмельницького та Луцька змагалися на майданчиках обласного центру та Підгаєць. Продемонстрували захоплюючий і безкомпромісний футбол. Звичайно, що в основі боротьби був спортивний дух і жага здобути перемогу. Турніри відбулися за підтримки кандидат у народні депутати України Ігоря Палиці.

1

Майбутніх зірок футболу підтримували численні глядачі, тренери і батьки діток. Організатор турнірів, депутат Луцької міської ради Микола Дендіберін розповів, що свято футболу для діток стало можливе виключно завдяки кандидату у народні депутати України Ігорю Палиці: «Благодійник добре розуміє, що підтримуючи діток, він популяризує здоровий спосіб життя. Ігор Палиця узяв на себе усі витрати, пов’язані із організацією змагань, причому не вперше. Це немалі витрати, оскільки треба було профінансувати проживання, харчування, оренду полів, роботу суддів».

Молоді футболісти разом із тренерами мали можливість також ознайомитися із Луцькому під час організованих для них екскурсій, відвідали матч команд Суперліги між луцькою «Волинню» та сімферопольською «Таврією».

Найкращий футбол продемонстрували юні спортсмени із луцького клубу «Адреналін». Хлопці цієї команди виграли золоті медалі в обох вікових категоріях. Друге місце серед старших хлопчаків (2001 року народження) посіли гравці житомирського «Полісся», бронзові медалі повезли до Рівного спортсмени із «Вереса».

Серед юних футболістів 2004 року народження срібні медалі здобули житомиряни із команди «Фенікс». «Бронзу» взяли лучани із клубу «Денді».

Командам, що посіли призові місця, вручили кубки і пам’ятні медалі. Кращі гравці турніру були удостоєні персональних нагород.