![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:15, 19 березня 2018 р.
Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО)
У залі розважального центру «Промінь» відгримів концерт гурту «Бумбокс». Виконавці приїхали до Луцька у рамках туру з презентацією альбому «Голий король».
Концерт мав відбутися ще восени, але тоді з невідомих причин його відмінили, тож артисти пообіцяли, що приїдуть до лучан у березні й свою обіцянку дотримали. Вільних місць у залі не було, тож на «Бумбокс» лучани чекали.
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-1 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вокаліст гурту Андрій Хливнюк розпочав виступ, сидячи у першому ряду, поміж людей. Згодом він піднявся на сцену і виконав пісню «Голий Король», що дала назву й новому альбому. Також під час концерту виконувались як нові пісні «Колишня», «Голий Король», «Уболівальник», «Сталеві квіти», «Рок-н-Рол» та інші, так і старі хіти «Вахтери», «Наодинці», «Поліна», «Люди».
Шанувальниці дарували вокалісту квіти, співали та просили автограф і хтось таки встиг його отримати. Андрій Хливнюк не скупився на емоції та драйв, що, мабуть, і передалося публіці, адже всидіти на місцях було важко, тож згодом зал перетворився на танцювальний майданчик.
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-2 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Атмосферу у залі можна було б описати словами з пісні гурту »стали цілим одні ми на годину і ніщо не хвилює нас». Хоч тривав концерт не одну годину, але час пролетів дуже швидко, тож хлопцям довелося виходити на сцену і вдруге.
Лучани не жаліли ні голосу, ні аплодисментів, аби «Бумбокс» виконав на біс українську пісню "Люди". Цікаво, що саме ця композиція - перша спільна робота оновленого колективу, до якого приєднався клавішник Павло Литвиненко.
Наприкінці Андрій Хливнюк заспівав пісню Скрябіна «Спи собі сама». Глядачі дістали телефони з ліхтарями і піднялися зі стільців. «Ходіть на концерти до живих артистів» - сказав вокаліст. Закінчення концерту було таким же атмосферним, як і його початок, а кожен, хто прийшов точно не пожалів, що провів цей день не «наодинці».
Більше фото за посиланням.
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-3 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-4 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-5 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-6 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-7 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-8 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-9 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-10 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-11 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-11](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-12 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-12](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-13 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-13](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-14 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-14](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-15 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-15](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-16 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-16](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» від..., фото-17 Зал перетворився на танцювальний майданчик - «Бумбокс» відіграв у Луцьку драйвовий концерт (ФОТО), фото-17](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...