• Головна
  • Податкова ініціює вдосконалення механізму погашення боргів перед бюджетом
12:23, 3 жовтня 2012 р.

Податкова ініціює вдосконалення механізму погашення боргів перед бюджетом

За умови ухвалення законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» податкова служба  самостійно не списуватиме кошти з рахунків  підприємств-боржників. Таке право органів ДПС  цим проектом не передбачено, - повідомили у секторі взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області.

Окрім того, положення законопроекту не  містять норм, які б дозволяли податківцям без рішення суду забирати власність платника податків, що перебуває у податковій заставі.

У ДПС у Волинській області нагадують, що  сам законопроект підготовлено з метою комплексного вирішення проблем адміністрування податків, створення умов для більш ефективного виконання органами ДПС своїх функцій, та забезпечення збалансованості Державного бюджету.

Законопроект розроблено за результатами проведеного системного аналізу практики застосування норм Податкового кодексу України з метою законодавчого унормування найбільш актуальних проблемних питань, подальшого спрощення адміністрування податків і зборів органами ДПС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...