• Головна
  • У Луцьку колектив VIRSKY SHOW музикою підкорював стихію води
15:20, 24 березня 2018 р.

У Луцьку колектив VIRSKY SHOW музикою підкорював стихію води

23 березня у драмтеатрі імені Тараса Шевченка в Луцьку виступив оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю імені Павла Вірського з новою концертною програмою «Танцювальна музика народів світу».

Репертуар оркестру вдало доповнювали танцювальні композиції за участю артистів ансамблю танцю імені Вірського. Головною родзинкою концерту стало відтворення водяного живопису Ангеліни Золотої під супровід музики оркестру.

Це новітнє бачення класичної музики та візуального відтворення її лейтмотиву позитивно вразило і припало до душі луцькій аудиторії. На думку присутніх, які охоче ділилися своїми враженнями, подібні концерти допомагають людині виринути з хаосу буденності і хоча б на мить поринути у вищий світ високої музики, збагатити свою душу прагненням творити та змінювати світ на краще.

Самостійні гастролі оркестру ансамблю Вірського вже більше 12 років вражають аудиторію віртуозним виконанням творів вітчизняної та зарубіжної класики, сучасних авторів. І не дивно, адже левову частку оркестру складають досвідчені музиканти, заслужені артисти України, які живуть музикою, талант яких визнає не лише українська, а й європейська публіка.

У Луцьку колектив VIRSKY SHOW музикою підкорював стихію води, фото-1

Символічно, мабуть, але цьогорічний концерт оркестр розпочав з композиції «Опришки», мелодія якої наповнена відчуттям незламності, стійкості та віри у краще. Владе комбінування номерів класичної музики захоплювало публіку, сконцентровувало її увагу та слух на виконанні. Оркестр плавно переходив від серйозного класичного виконання до жартівливого, від маловідомих мелодій до популярних.

Слухачів знайомили з чарівним світом музики Й. Штрауса, І. Баха, А. Вівальді, В. Зубицького, М. Скорика. А потім несподівано штовхали у вир молдавських замальовок, польок та маршів.

Віртуози баяністи, лауреати міжнародних конкурсів Богдан та Руслан Піроги довели присутнім, що баяном можна відтворити найскладніші музикальні твори і залишити незабутнє враження.

У Луцьку колектив VIRSKY SHOW музикою підкорював стихію води, фото-2

Талановите відтворення класичної музики оркестром було б неповним без танцювального супроводу учасниками ансамблю. Глядачі мали можливість відчути темперамент мексиканського танцю, неповторний драйв грузинів, невтомність угорських циган та витонченість, граціозність, а поруч із тим красу та акробатичність національного танцю, ментальність волинської польки. Кожна композиція, кожне музичне та танцювальне виконання публіка супроводжувала оплесками та гучними оваціями.

У Луцьку колектив VIRSKY SHOW музикою підкорював стихію води, фото-3

Однак найцікавіше чекало глядачів попереду. Класична музика вміло поєдналася із водним живописом і утворила неймовірну картину мистецтва Ебру. Постійна динаміка малюнків на величезному екрані заворожувала, як неповторність стихії води, що підкорилася людським рукам.Таке унікальне поєднання класичної музики із водними картинами лучани побачили, ймовірно, вперше.

Організатори концерту у Луцьку -Tikhonov сoncert and event agency.

Більше подій - на нашому сайті у афіші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ансамбль #імені #Вірського #VIRSKYSHOW
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...