• Головна
  • У Луцьку модернізують систему теплопостачання
17:10, 4 жовтня 2012 р.

У Луцьку модернізують систему теплопостачання

Сьогодні в Києві була підписана Угода про підготовку кредитного фінансування між ЄБРР, Луцькою міською радою та ДКП «Луцьктепло» для реалізації  Проекту модернізації інфраструктури центрального опалення міста. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міськради.

Проект модернізації центрального опалення Луцька, в першу чергу, спрямований на підвищення енергоефективності комунальної інфраструктури, скорочення споживання газу та електроенергії, покращення якості послуг опалення та гарячого водопостачання для населення міста.

Для модернізації ДКП «Луцьктепло» та інфраструктур центрального опалення  міста ЄБРР буде залучено кредитні кошти та кошти інвестиційного гранту з Фонду «Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та екології» («Е5Р»).

«ЄБРР із задоволенням підтримує реформи Уряду, а також міста і компанії на локальному рівні, спрямовані на модернізацію муніципальної інфраструктури, скорочення енергоспоживання та підвищення якості послуг центрального теплопостачання. Ми сподіваємось на плідну співпрацю з ДКП «Луцьктепло» і містом Луцьк, які поділяють наше бачення щодо розвитку та реформ у секторі муніципальної інфраструктури» - зазначила Лін О`Греді, заступник Департаменту муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР  (Лондон).

«Нам дуже приємно, що ми маємо можливість підписати цю угоду із ЄБРР. Проект дозволить здійснити модернізацію системи теплопостачання у Луцьку, що є дуже важливим та своєчасним кроком для тепломереж міста. Це дозволить значно підвищити якість комунальних послуг для лучан та запровадити новітні енергозберігаючі технології», – наголосив Луцький міський голова Микола Романюк.

«Підготовка та підписання угоди сьогодні – результат спільної тривалої роботи представників банку, влади міста, комунального підприємства та експертів Агенції. Організувати та знайти необхідне фінансування енергоефективних модернізацій – головне завдання Української Енергетичної Агенції. Ми сподіваємось, що успішна реалізація Луцького проекту дасть поштовх для  поширення досвіду  енергоефективної модернізації комунальних інфраструктур в інших містах України», - зазначив Гінкул Андрій, виконавчий Директор Української Енергетичної Агенції.

Довідка:

Банк ЄБРР, що належить 63 країнам і двом міжурядовим організаціям, підтримує розвиток ринкової економіки та демократії.

Українська Енергетична Агенція – здійснює експертну оцінку проектів, надає  методичну та організаційну допомогу органам влади, підприємствам в реалізації проектів з енергетичної модернізацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...