• Головна
  • На перинатальний центр у Луцьку дали ще 5 мільйонів
17:47, 4 жовтня 2012 р.

На перинатальний центр у Луцьку дали ще 5 мільйонів

11 мільйонів 609 тисяч гривень задля соціально-економічного розвитку Волині виділили додатково у Кабіміні. З яких 5 мільйонів ‒ на перинатальний центр у Луцьку.

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

У Волинську обласну державну адміністрацію надійшла Постанова Кабінету Міністрів України від 18 вересня №892 «Про деякі питання використання у 2012 році коштів для здійснення Києвом функцій столиці, державних капітальних видатків та коштів державного фонду регіонального розвитку».

У документі значиться, що держава додатково виділяє Волині у 2012 році 11 мільйонів 690 тисяч гривень на фінансування пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку в регіоні. Зокрема, 5 мільйонів гривень ‒ на перинатальний центр в Луцьку.

Окрім того, значна частина державних коштів спрямується на погашення кредиторської заборгованості минулих років перед генпідрядними організаціями за здійснені будівництво чи реконструкції соціально значимих об’єктів краю. Зокрема, за будівництво шкіл: 1 663,4 тисяч гривень ‒ у селі Баїв Луцького району, 650,9 тисяч гривень – у селі Білин Ковельського району; 561, 3 тисячі гривень – у селі Видраниця Ратнівського району; 112, 9 тисячі гривень – у селі Гряда Іваничівського району; 216, 9 тисячі гривень – школи з дитсадком в 55 мікрорайоні Луцька; 146, 5 тисяч гривень – у селі Карпилівка Ківерцівського району (I-III черга).

668 тисяч гривень передбачені за реконструкцію школи та частини існуючих приміщень під ДНЗ села Волі Любитівської Ковельського району, 263,7 тисяч гривень ‒ за реконструкцію школи у селищі Голоби Ковельського району та 64,7 тисяч гривень – обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Також за капітальний ремонт навчального корпусу №3 ЗОШ I-III ступенів імені І.Франка у місті Горохів ‒ 313, 4 тисяч гривень. Повернуть гроші і за добудову класних кімнат та їдальні школи у Мостищі Камінь-Каширського району ‒ 501, 4 тисяч гривень та 148, 1 тисяч гривень – за добудову класних кімнат до приміщення Марковичівського дитячого садка Локачинського району. 5,3 тисяч гривень отримає будівельна фірма за капітальний ремонт покрівлі у Ковельській ЗОШ I-III ступенів №10 та 109,1 тисячі гривень – за завершення будівництва спортивного комплексу Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Ще 76,1 тисячі гривень спрямується майстрам за будівництво поліклінічного відділення Шацької райлікарні з денним стаціонаром та пунктом швидкої допомоги, а 631,2 тисячі гривень ‒ Іваничівської ЦРЛ. Ліквідують кредиторську заборгованість і за будівництво очисних споруд типу «Біотал» для Поворського туберкульозного диспансеру ‒ 151, 8 тисячі гривень.

Отримає Волинська область і кошти на запобігання підтопленню населених пунктів та сільськогосподарських угідь. Відтак, 86,5 тисяч гривень направлять у ДП «Спеціалізоване лісогосподарське акціонерне підприємство «Камінь-Каширськагроліс», 287, 8 тисяч гривень – у підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське акціонерне товариство «ТУР» Ковельського району; 31 тисяч гривень ‒ ДП «Локачіагроліс».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...