• Головна
  • Прокуратура Волині взялась за СЕС
11:00, 5 жовтня 2012 р.

Прокуратура Волині взялась за СЕС

Органами прокуратури області проведено перевірки додержання вимог Водного кодексу України, Законів України “Про питну воду та питне водопостачання”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та державного контролю щодо використання та охорони вод і відтворення водних ресурсів.

Перевіркою виявлено порушення при видачі місцевими державними адміністраціями ліцензій на водопостачання та водовідведення, випадки самовільного використання водних ресурсів органами місцевого самоврядування області, повідомили у прес-служба прокуратури області

На усунення порушень закону в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Волині прокурорами внесено 20 подань.

Непоодинокими є порушення водного законодавства органами санітарно-епідеміологічної служби області. 

Незважаючи на виявлення у пробах питної води в Маневицькому районі перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин, працівниками районної СЕС не внесено відповідних приписів та не притягнуто винних осіб до відповідальності. 

Санітарно-епідеміологічною службою у Любешівському районі встановлено невідповідність санітарно-гігієнічним вимогам води з артезіанської свердловини школи в селі Велика Глуша. Однак працівниками СЕС не вжито жодних заходів задля усунення порушень законодавства керівництвом школи.

Прокурором Іваничівського району виявлено факт здійснення водопостачання в дитячий садочок та початкову школу села Самоволя з артсвердловини за відсутності контролю з боку районної СЕС за якістю питної води. 

Виявили перевірки й порушення законодавства України у роботі Державного управління охорони навколишнього природного середовища, Державної екологічної інспекції та Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Волинській області.

За результатами проведених перевірок органами прокуратури області на усунення порушень законодавства у сфері питного водопостачання внесено 35 подань, за результатами розгляду яких до відповідальності вже притягнуто 24 посадових особи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...