• Головна
  • Медреформа в Україні: як обрати свого лікаря
17:25, 29 березня 2018 р.

Медреформа в Україні: як обрати свого лікаря

З другого квітня українці зможуть обирати свого лікаря та підписувати із ним декларацію. Скоро розпочнеться кампанія “Лікар для кожної сім’ї”.

Про це розповіла міністерка Уляна Супрун, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

“Підписуючи декларацію з конкретним лікарем, людина повідомляє державу (НСЗУ), що оплата за її обслуговування має находити у цей медзаклад. Якщо людина захоче змінити лікаря, достатньо підписати декларацію з новим - стара автоматично скасується в системі “Електронне здоров’я”, - пояснює доктор Уляна Супрун.

Медреформа в Україні: як обрати свого лікаря, фото-1

Підписати декларації можна з лікарями, заклади яких підключились до системи «Електронне здоров’я». Щодня до системи приєднуються нові медзаклади. Наліпка, яка інформує про те, що в цьому закладі можна обрати лікаря допоможе вам зорієнтуватися, в якому медзакладі можна обрати свого лікаря.

Важливо, що з липня медичні заклади первинної ланки, які уклали договір з НСЗУ, зможуть самостійно розпоряджатися коштами. Регламентується лише певна кількість мінімального оснащення та персоналу. Все інше заклад охорони здоров’я або лікар вирішуватимуть на свій розсуд відповідно до своїх потреб.

Додамо, що порядок надання медичної допомоги для лікарів первинної ланки, який з першого липня стане дороговказом у роботі для всіх сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікар #декларація #первинна #медицина #послуги #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...