![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:08, 5 жовтня 2012 р.
В Луцьку знову танцюватимуть сальсу
7 жовтня, у неділю, о 19.00 на Театральному майдані продовжується реалізація проекту «Танцюй з нами!». Про це повідомили у відділі розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму.
Мета проекту «Танцюй з нами!» – навчити усіх охочих танцювати та підготувати флешмоб на завершення проекту. Молодий професійний хореограф Ольга Лактіонова навчатиме мистецтву сальси. Обмежень у віці немає. Найголовніше – бажання навчитися танцювати, втілити свою мрію та отримати задоволення від танцю!
Проект триватиме по 28 жовтня, а на його завершення учасники продемонструють показовий виступ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...