• Головна
  • Доброчесними назвали лише 4 волинян, які йдуть в Раду за списками
Вибори
17:05, 5 жовтня 2012 р.

Доброчесними назвали лише 4 волинян, які йдуть в Раду за списками

Вибори

Лише четверо із волинян-кандидатів у нардепи, які йдуть до парламенту з партійними списками, пройшли випробування «Чеснометром».

Підсумки перевірки кандидатів-«списочників» на доброчесність презентували в Луцьку 5 жовтня, – повідомив власкор IA ZIK.

Власне, кандидатів перевіряли на доброчесність за такими критеріями: відсутність фактів порушень прав і свобод людини, незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, прозорість задекларованих доходів і майна та відповідність способу життя, особисте голосування в парламенті, участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів.

Як ідеться на сайті «Чеснометру», із волинян у списках партій, що мають шанси потрапити до парламенту, доброчесними виявилися Олександр Башкаленко (№ 121 у списку Партії регіонів), Анатолій Вітів (№ 6 у списку «Свободи»), Олександр Пиза (№ 121 у списку «Батьківщини») та Юрій Савчук (№ 27 у списку «УДАРу»).

Отож, випробування «Чеснометром» не пройшли регіонали: № 45 у списку Катерина Ващук, № 49 Григорій Смітюх та № 91 Анатолій Горбатюк (усі – за трьома критеріями). Схожа ситуація із волинянами у списку «Батьківщини». Екзамен на доброчесність не витримали № 70 Микола Мартиненко та № 95 Віктор Олійник (обоє – за двома критеріями), а також № 104 Сергій Шевчук (за трьома критеріями).

Не визнали доброчесним експерти і № 8 у списку Компартії Адама Мартинюка. Він не відповідає вимогам доброчесності за трьома критеріями.

Зі слів координатора волинської платформи руху «Чесно» Петра Верзуна, рівень доброчесності «мажоритарників» презентуватимуть орієнтовно за два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...