• Головна
  • На Волині сплатили понад 800 мільйонів гривень єдиного соціального внеску
11:20, 3 квітня 2018 р.

На Волині сплатили понад 800 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

На Волині сплатили понад 800 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

У першому кварталі 2018 року на Волині сплатили 827 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Показник на 206,7 мільйона гривень більший за аналогічний період минулого року.

«Перший квартал 2018 року став досить успішним з точки зору забезпечення надходжень єдиного внеску. Ріст на 33,3 відсотка його сплати свідчить про високий рівень податкової культури волинських страхувальників, зокрема дотримання більшістю з них визначених державою гарантій в оплаті праці. Якщо взяти до уваги, що фахівці ДФС постійно вдосконалюють механізм адміністрування платежів та налагодили конструктивний діалог з представниками бізнесу, наш прогноз щодо мобілізації надходжень єдиного внеску – стабільність і позитивні тенденції», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевняють в ГУ ДФС у Волинській області, системний моніторинг ситуації на ринку праці, зокрема в частині дотримання гарантій, а також заходи роз’яснювального характеру, матимуть продовження в подальшому.

Тож фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області в ході роз’яснювально-профілактичних заходів вимагатимуть від працедавців укладати трудові договори з найманими працівниками, за наявності підстав - здійснюватимуть необхідний контроль та перевірки в межах компетенції.  

Нагадаємо, ми повідомляли, що протягом січня-лютого 2018 року волинські платники податків сплатили до бюджетів всіх рівнів 1 мільярд 46 мільйонів гривень податкових платежів, а також волинські суб’єкти господарювання сплатили до Зведеного бюджету 66,1 мільйона гривень податку на прибуток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єдиний #внесок #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...