![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
09:33, 10 жовтня 2012 р.
На Волині 15-річний водій легковика збив двох пішоходів
У селі Бірки Любешівського району невстановлений легковий автомобіль скоїв наїзд на 19-річного та 20- річного пішоходів. Водій із місця події теж зник. Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України у Волинській області.
Перевіривши десятки дворів, АЗС та величезний кілометраж дороги, працівники ДАІ встановили особу водія. Ним виявився 15-річний юнак, який без дозволу взяв батьківську машину "Москвич-2140". На даний момент неповнолітній проживає з бабусею та дідусем, оскільки батьки перебувають за кордоном. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішоходи отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані у Любешівську ЦРЛ. Чим закінчиться така мандрівка молодого водія, буде зрозуміло після перевірки усіх обставин ДТП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...