ТОП-10 популярних книжок серед українців

23 квітня щороку відзначається Всесвітній день книги та авторського права.

Книжкова мережа Буква зробила добірку книг, які сьогодні користуються попитом в українського читача, - пише "УНІАН".

Дуже активно продаються сучасні нон-фікшн видання, що мають приклади, кейси та структуровані відповіді на запитання певної галузі. Художня та дитяча література не здає своїх позицій, адже довгоочікувані світові новинки стають бестселерами і на українському просторі! Тож сьогодні ми можемо з гордістю сказати, що #якнекрути, а #читатимодно!

Ліна Костенко «Триста поезій»

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Ім’я поетеси Ліни Костенко лунає по всьому світу та лунатиме крізь часи… Талант  - не єдина її превага, вона уособлює незламний дух, гідні принципи, справжній патріотизм.

Можна казати купу слів про Ліну Костенко, проте ніхто крім неї та її творчості не скаже краще… Найвідоміші вірші з різних часів творчості та на різноманітні теми увійшли до збірки  «Триста поезій». Це найповніше зібрання поетеси за часів Незалежності.

Страшні слова, коли вони мовчать,

коли вони зненацька причаїлись,

коли не знаєш, з чого їх почать,

бо всі слова були уже чиїмись.

Джон Ґрін «Черепахи аж до низу»

Видавництво КМ БУКС

Після тривалого мовчання визнаний титулований автор «У пошуках Аляски» та «Провина зірок» — Джон Ґрін повертається до читачів із новим блискучим романом про кохання, стійкістю і непорушною дружбою на все життя. Міжнародний бестселер #1, Бестселер #1 за версією New York Times — роман «Черепахи аж до низу» з’явився в Україні від видавництва «КМ-Букс» наприкінці січня.

Нелегко знайти людину, яка бачить світ таким самим, яким його бачиш ти.

Шістнадцятирічна Ейза ніколи не прагнула розгадати таємницю мільярдера-втікача Расселла Пікетта, але тепер ідеться про винагороду в сто тисяч доларів, до того ж Дейзі - її Найкращій та Найбезстрашнішій Подрузі — кортить взятися за розслідування. Тож дівчата разом долають невелику відстань і великі бар’єри, що відділяють їх від Девіса, сина Расселла Пікетта.

Ейза старається. Вона старається бути хорошою донькою, хорошою подругою, хорошою ученицею і, можливо, навіть хорошим детективом. Але їй доводиться жити всередині спіралі власних думок, яка дедалі більше закручується.

«Щороку все більше молодих людей страждають на тривогу, депресію та інші психічні розлади. Чудово, що є хтось такий, як Ґрін, який настільки публічно і дуже добре пише про ці проблеми», - Chicago Tribune

Джаред Даймонд «Зброя, мікроби і сталь»

Видавництво КМ БУКС

«Зброя, мікроби і сталь» - це світовий науковий бестселер, який розійшовся багатомільйонними накладами і продовжує долати нові рубежі. Книга принесла автору Джареду Даймонду Пулітцерівську премію, разом перетворивши академічного вченого в зірку першої величини.

Автор розкриває первинні історичні причини нерівностей сучасного світу, які, на його думку, криються в глибинах доісторичного минулого людства. На основі масштабних міжконтинентальних порівнянь і залучення широкого спектра новітніх досягнень історії, біології, лінгвістики, археології, епідеміології, біогеографії, палеонтології та екології Джаред Даймонд намагається пояснити «найзагальнішу схему історії», надав відповідь на головне питання книги: чому вогнепальна зброя, найзгубніші мікроби та сталь з’явилися у суспільствах одних частин світу, що дає їм переваги у завоюванні народів інших частин світу.

Сьогодні це питання займає багатьох, з яких причин, наприклад, австралійські аборигени так і не зуміли вийти з кам'яного віку, в той час як європейці навчилися робити складні знаряддя, будувати космічні кораблі та передавати накопичені знання наступним поколінням?

Серія «Щоденник слабака» Джеф Кінні

Видавництво КМ БУКС

Світовий бестселер, бестселер за версією The New York Times, загалом у світі продано понад 180 млн примірників! Перекладено на 52 мови. Серія має 12 книг, 7 з них вже перекладено видавництвом КМ БУКС. Наразі 7 частина буде представлена на Дитячому Форумі  у Львові, що відбуватиметься 10-13 травня.

Фото: https://rusoc.club

Фото: https://rusoc.club

«Щоденник слабака» - серія дуже веселих книжок про американського школяра, який безперервно встряє в незвичайні історії в самих звичайних обставинах. Хлопчик школяр, пише в свій щоденник все, що з ним трапляється протягом дня, як у школі так і на канікулах. Історії, які описані в цих книгах дуже схожі на життя будь-якого підлітка з їх радощами, бідами і хвилюваннями.

Джордж Р.Р. Мартін. Серія «Після льоду та полум’я»: «Гра престолів», «Битва королів», «Буря мечів», «Бенкет круків», «Танок Драконів»

Видавництво КМ БУКС

Джордж Р. Р. Мартін - один з найвідоміших письменників світу, автор чотирнадцятьох романів, кількох збірок оповідань і численних сценаріїв для кіно й телебачення. Серед братів по цеху його заслужено називають майстром гільдії героїчного фентезі. А знаменита екранізація "Гри престолів" поставила рекорд телебачення, зібравши біля екранів понад 25 мільйонів глядачів.

Фантастична сага "Пісня льоду й полум’я" давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як на 20 мов і продається мільйонними накладами.

У своїй пристрасті до реалізму Джордж Мартін не шкодує ніжні почуття читачів. Побут роздертої в клапті війною країни описаний в усіх подробицях: мародерство, розбій, голод, сварки і бійки усіх з усіма, міжусобиці дрібних місцевих панів, бруд, хвороби та інші напасті. І на такому тлі надзвичайно яскраво виступають персонажі, сцени кохання та пристрасті.

Книги закрутять читача у вирі подій, пронесуть крізь час і простір та захоплять уяву від першої сторінки до останньої. 

Джордж Орвелл «1984»

Видавництво Жупанського

«1984» -  роман-антиутопія  – один з найголовніших і вже точно найважливіший роман минулого сторіччя.

Книга після якої поринаєш у океан думок. Починаєш аналізувати довічні актуальні питання: що таке влада та який вплив вона має на суспільство; якими засобами маніпулює; чи надає вона суспільству свободу або все це гра, а люди лише засоби.

Сьогодні ми живемо в інформаційне розвиненому всесвіті, чи не є цей інформаційний простір – основним засобом контролю над нами, адже його стрімкий розвиток допомагає керувати суспільством легше, ніж ніколи. А хто володіє інформацією – володіє всім.

Чемпен Гэри «Пять языков любви»

Брайт Стар Паблишинг

Кохання – невід’ємна частина успішності. Людина, що вміє дарувати та приймати кохання набагато швидше досягає особистого росту в усіх сферах життя.  Проте наука «кохати» насправді не всім досяжна, адже любов можна проявляти по-різному.  Доктор Гері Чепмер стверджує, що існує п'ять мов любові: слова заохочення, час, подарунки, допомога, дотики.

https://book24.ua

https://book24.ua

Іноді ми зовсім невлучно використовуємо різні прояви любові. Наприклад, квіти, що чоловік дарує щовечора жінці не приносять ій такого задоволення як час, який ви проводите спільно. А смачні вечері не завжди тішитимуть чоловіка, ніж співчуття та підтримка.  Може бути ви просто розмовляєте різними мовами та не чуєте один одного?

Ця книга навчить розуміти мову іншого, висловлювати любов, не приховувати своїх почуттів та приймати зворотні почуття.

Стивен Кови «7 навыков высокоэффективных людей»

Видавництво Folio

Світовий супербестселер! Книга, що вплинула на життя мільйонів людей, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса!

http://leolebook.com.ua

http://leolebook.com.ua

Стівен Кові – американський консультант з питань керівництва, лідерства, управління життям. Його книгу пропонують для ознайомлення своїм співробітникам половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500.

Книга викладає системний підхід до визначення життєвих цілей, пріоритетів людини. Пояснює засоби досягнення та демонструє результат від досягнутого!

Книга не дає простих рішень і не обіцяє миттєвих чудес. Будь-які позитивні зміни вимагають часу, роботи і завзятості. Але для людей, які прагнуть максимально реалізувати потенціал, закладений в них природою, ця книга - дорожня карта.

«Таргетинговая реклама в социальных сетях: точно в яблочко»

Сергей Щербаков

Видавництво Folio

Сергій Щербаков - фахівець з маркетингу і SMM, за методиками якого працюють тисячі маркетологів і рекламістів з усього світу, - пропонує увазі своєї цільової аудиторії чергову книгу-посібник з таргетингової реклами в соціальних мережах, та запевняє всіх, хто прочитає, точне попадання «в яблучко».

Слідуючи рекомендаціям автора, можна швидко і дешево отримувати все більше клієнтів з Facebook та Instagram. Книга Сергія Щербакова відмінна тим, що в процесі читання, напрошується її практичне застосування - настільки яскраво, показово і структуровано автор пропонує матеріал.  Успішність, що перевірена в дії, вже  -  гарантія якості запропонованих порад.

Філіп Котлер «Маркетинг 4.0»

Видавництво КМ БУКС

Маркетинг змінився назавжди – відбулася нова промислова революція, яка привела до автоматизації виробництва: машини більше не потребують контролю з боку людини, щоб виконувати завдання. Все це призвело до зміни портрета цільової аудиторії та засобів, які з нею можуть працювати та впливати на неї.

Сьогоднішні клієнти мають менше часу і уваги приділяти брендам, і вони оточені альтернативами на кожному кроці. Потрібно привернути їх увагу та донести до них саме те повідомлення, яке вони хочуть почути. Все про digital-інструменти, programmatic marketing, боти в мессенджерах, та багато іншого у книзі Котлера «Маркетинг 4.0»

книги читання популярність видавництво стилі Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Здоров'я
За останню добу на Волині зареєстрували 11 нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом станом на 10.00 2 червня в області зафіксували 943 випадки COVID-19, які підтвердили лабораторно методом ПЛР. Одужало 264 особи. 26 випадків хвороби завершились летально. Про це повідомили в управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації. Нові випадки зареєстрували: Луцьк – 4, Володимир-Волинський район – 4, Ківерцівський район – 1,...
Кримінал
Під час інспекції парку та прилеглих територій виявили надпис, який вандали нанесли на значну частину стіни споруди, що знаходиться на спуску з проспекту Волі до центрального парку. Про це у фейсбуці повідомив радник міського голови Ігор Поліщук. Оскільки надпис був нанесений на натуральний камінь, для видалення довелось використовувати «болгарку». «Незабаром запропонуємо на сесії програму по боротьбі з обмальовуванням фасадів споруд та інших об‘єктів», –...
Новини компаній
Кожен з нас хоча б раз потрапляв під дощ в незручний момент. Одяг, зачіска і макіяж, потрапляючи під краплі дощу,псують  зовнішній вигляд, а настрій безповоротно псується. Що робити? Вірно, брати парасольку. Але багато людей не люблять носити з собою цей аксесуар через його некомпактні розміри й невідповідность кольору з одягом. Рішення проблеми - Mini Umbrella. Що це таке? - Парасолька з міцною металевою основою. Це дозволяє використовувати її навіть при...
Новини компаній
Щодня ми робимо десятки фото на телефон або цифрову камеру. Рано чи пізно постає питання, як зберігати всі ці кадри?   Команда Mofy.life зібрала 5 простих порад, з якими ви зможете легко впорядкувати свій фотоархів і надійно зберегти сімейні спогади на довгі роки. 1. Видаляйте дублі і непотрібні фото Як часто ви робите серію однакових фото, намагаючись "зловити" правильний ракурс?) Або 15 раз фотографуєте друзів так, щоб всі дивилися в камеру? Погодьтеся,...
Новини компаній
Особливості бескаркасного автокрісла SafeBelt Сучасним батькам доводиться пересуватися з дитиною на машині, щоб відвезти в садок, школу або на додаткові заняття. Однак до безпеки маленького пасажира варто підійти більш грунтовно. Для цього недостатньо буде звичайного ременя безпеки, адже координація дитини ще не повністю розвинена і він не зможе втриматися при зіткненні або різкому гальмуванні. З введенням більш жорстких правил з перевезення дітей, багато...
Новини компаній
Математика – складний для розуміння та самостійного осягнення предмет. Часто дитина поверхнево засвоює теми, однак це не її вина. Шкільні уроки відзначаються рядом недоліків. Учитель не в змозі детально роз’яснити складні моменти, навести потрібні приклади. Значна кількість учнів у класі обмежує можливість донести матеріал, вибудувати індивідуальний підхід до кожного. Прості відповіді на питання дитини, відслідковування помилок допоможуть не лише успішно в...
Реклама
У 2020 учні залишилися без випускних, фотосесій і відповідно без шкільних альбомів. Щоб у дітей та їх батьків залишилися приємні спогади про школу, Mofy.life запускає соціальну ініціативу. В рамках проекту, компанія буде надавати шкільні фотокниги за собівартістю. Ми ж відповімо на основні питання. Автори соціального проекту візьмуть на себе: витрати на підготовку макетів і дизайнів фотокниг; витрати на оплату працівникам компанії; організацію всього проце...
Реклама
З екзотичних подорожей ми хочемо привезти, перш за все, приємні спогади, оригінальні сувеніри та галереї унікальних фотографій. На жаль, в цей список іноді входить іноземна валюта, наявність якої після повернення на батьківщину стає проблемою. Що з нею зробити, щоб вона не лежала у вашому гаманці мертвим капіталом? Відвідавши сайт Обмінки, ви зможете отримати інформацію про курс валют у Миколаїві, а також зможете дізнатися адресу найближчої до вас Обмінки...
Реклама
У пошуках обмінника, в якому можна вигідно зробити обмін валют вінниця, як правило, ми звертаємо увагу на курс валют обмінка вінниця. У зв'язку з цим, ми шукаємо таку пропозицію, яка при покупці валюти дозволить нам витратити якомога менше, і при продажу валюти дозволить отримати якомога більше. Звичайно, пункти обміну валют "думають" зовсім інакше, ніж їх клієнти, так як вони орієнтовані на прибуток, а отримати її вони можуть в тому випадку, коли вони буд...