• Головна
  • Туристичний Луцьк представлятимуть члени гільдії медоварів
13:00, 11 жовтня 2012 р.

Туристичний Луцьк представлятимуть члени гільдії медоварів

З 11 по 13 жовтня у Києві на території Міжнародного виставкового центру відбудеться 19 Міжнародний туристичний салон «УКРАЇНА'2012», організатором якого є виставкова компанія «Прем'єр Експо». Про це «Перець Волинський» повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Ця туристична виставка, що має всі підстави називатися однією з найбільших в Україні, традиційно проходить у жовтні та з року в рік набуває все більшого визнання серед фахівців туристичного бізнесу України, країн СНД, близького та далекого зарубіжжя.

Цього року в 19 Міжнародному турсалоні «УКРАЇНА'2012» планується участь понад 600 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу, серед яких: Австрія, Азербайджан, Аргентина, Болгарія, Бразилія, В'єтнам, Гана, Греція, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Італія, Ізраїль, Китай, Південна Корея, Литва, Мальдівські острови, Мексика, Непал, Об'єднані Арабські Емірати, Палестина, Польща, Росія, Словаччина, Сейшельські Острови, США, Таїланд, Туніс, Туреччина. Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Шрі-Ланка та ін.

Цьогорічний турсалон, як і завжди, продовжить традицію акцентування на культурно-туристичному потенціалі України, ознайомлення вітчизняних та зарубіжних відвідувачів і гостей салону з принадами українських міст та регіонів у цій царині.

Місто Луцьк на міжнародному турсалоні представлятимуть Наталія Бунда, начальник відділу розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради, Олена Семенюк, директор комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг», члени гільдії медоварів України з Луцька.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...