• Головна
  • На волинських призовниках економлять?
15:20, 11 жовтня 2012 р.

На волинських призовниках економлять?

Із 54 тисяч гривень, які були виділенні на осінній призов 2012 року, станом на 1 вересня видали лише 18 тисяч. Про це у коментарі ВІПу повідомив заступник обласного комісара з призову Павло Турсумуратов. 

Як ствердив заступник комісара, цьогорічна двоетапна відправка осінніх призовників  особливих труднощів становити не буде. Перший етап відбудеться з 9 по 11 жовтня, другий буде вже після виборів, з 5-го листопада по 15 грудня. 

Що ж до фінансування осіннього призову, то воно є недостатнім. Станом на 1 вересня, для осіннього призову було виділено лише 18 тисяч гривень. Решту коштів очікують, але особливо на них не сподіваються. 

Як  розповіла голова обласної військово-лікарської комісії Людмила Антонюк, стан здоров’я призовників бажав би кращого. Адже опісля медичного огляду, який проходять юнаки у районних та міських призовних пунктах, обов’язковим є медогляд у Луцьку. Саме тут, виявляють такі патології, які неприпустимі для служби у війську. Так станом на 10 жовтня, із 110-ти призовників, медогляд не пройшли 10-ро. Ці юнаки  повинні пройти додаткове обстеження на базі районних та обласних лікувальних закладів. Людмила Антонюк зауважила, що серед патологій переважають насамперед порушення серцево-судинної та опорно-рухової систем.

Слід зазначити, що якщо раніше багато призовників часто видумували ряд причин, аби уникнути війська, то протягом останнього року ситуація значно покращилась. «Реалії сьогодення допомогли зрозуміти молодим людям, що якщо ти хочеш чогось досягнути у своєму житті – тобі обов’язково потрібно пройти строкову військову службу», - наголосив Петро Турсумуратов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...