• Головна
  • З травня у луцькому ЦНАПі надаватимуть нові соцпослуги
17:36, 24 квітня 2018 р.

З травня у луцькому ЦНАПі надаватимуть нові соцпослуги

З 3 травня 2018 року у ЦНАПі можна буде отримати низку нових соціальних послуг.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

У рамках підписаної угоди про співробітництво між Центром надання адміністративних послуг у місті Луцьку та Луцьким міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області стало можливим отримати соціальні послуги.

Зокрема, оформити одержання страхової виплати внаслідок нещасного випадку та встановлення стійкої втрати працездатності; одержання страхової виплати при втраті годувальника, внаслідок нещасного випадку; медикаментозне забезпечення потерпілих; замовити довідку про дохід, для потерпілих, які перебувають на обліку у відділенні Фонду; отримати перелік документів для одержання допомоги, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності внаслідок нещасного випадку та перелік документів для одержання матеріального забезпечення, у зв’язку з тимчасвою втратою працездатності фізичній особі підприємцю.

До слова, соціальне страхування є системою прав і гарантій, що спрямовані на матеріальну підтримку громадян, насамперед працюючих, і членів їх сімей у разі втрати ними з незалежних від них обставин (захворювання, нещасний випадок, безробіття, досягнення пенсійного віку тощо) заробітку, а також здійснення заходів, пов’язаних з охороною здоров’я застрахованих осіб.

Соціальне страхування є важливим фактором соціального захисту населення.

Нагадаємо, ми повідомляли, що загалом оформлення біометричних паспортів в Україні забезпечують 75 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у 42 населених пунктах України. На Волині таку послугу надають ЦНАПи лише у двох населених пунктах: у Луцьку та Володимирі-Волинському. У Луцькому центрі надання адмінпослуг були одиничні випадки відмови від виготовлення внутрішнього паспорта у формі ІD-картки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соцпослуги #ЦНАП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...