• Головна
  • Волинь визначила пріорітетні цілі сталого розвитку
19:30, 26 квітня 2018 р.

Волинь визначила пріорітетні цілі сталого розвитку

Волинь та Дніпропетровщина – перші в Україні, хто адаптував визначені ООН цілі сталого розвитку людства до власних регіональних умов.

Саме про це стало відомо під час презентації регіональної доповіді «Цілі Сталого Розвитку: Волинь -2030», що відбулася у стінах головної адмінбудівлі краю 26 квітня 2018 року, - інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Відбувся захід за ініціативи Програми розвитку ООН в Україні й керівництва обласної державної адміністрації, а також за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що фінансується Урядом Німеччини та здійснюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Серед учасників презентації – начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак, голова правління Інституту суспільно-економічних досліджень Анатолій Максюта, експерт Програми розвитку ООН в Україні Олена Ніжник, менеджер проекту ПРООН «Підтримка впровадження Цілей Сталого Розвитку в Україні» Сергій Рудий, а також представники райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад регіону.

Презентацію регіональної доповіді «Цілі Сталого Розвитку: Волинь-2030» провів начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак. Посадовець зазначив, що беручи до уваги специфіку регіону, працюватимуть над реалізацією усіх 17 цілей. Однак, першочергову увагу зосередять на таких п’яти:

  • Ціль 3. Міцне здоров’я та благополуччя;
  • Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання;
  • Ціль 9. Промисловість, інновації, інфраструктура;
  • Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші;
  • Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інститути.

На завершення ж заходу, його учасники взяли участь у тренінгу зі стратегічного планування на місцевому рівні у контексті ЦСР. Окрім того, експерти ПРООН провели консультації щодо імплементації зазначених цілей для представників райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

До слова,1 січня 2016 року офіційно вступили в силу 17 глобальних Цілей сталого розвитку (ЦCР), які 193 держави-члени Організації Об’єднаних Націй схвалилина історичному Саміті зі сталого розвитку в Нью-Йорку ще 25 вересня 2015 року. Основна мета ЦСР – досягнути у найближчі 15 років трьох важливих результатів. А саме – покінчити з крайньою бідністю, побороти нерівність та несправедливість, реагувати на виклики, пов’язанізі зміною клімату.У зв’язку з цим, Програма розвитку ООН в Україні ініціюваларозробку рамкового документу – проекту Стратегії сталого розвитку для України до 2030 року.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цілі #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...