• Головна
  • "Журналісти повинні підстрахуватися", - Богдан Бенюк про побиття волинських журналістів (ВІДЕО)
18:43, 27 квітня 2018 р.

"Журналісти повинні підстрахуватися", - Богдан Бенюк про побиття волинських журналістів (ВІДЕО)

Справа про побиття волинських журналістів набула гучного резонансу в суспільстві. Свої міркування щодо захисту прав журналістів та збереження свободи слова в Україні висловили самі журналісти, місцева влада, народні депутати тощо. Не залишились осторонь цієї проблеми і представники культури.

Як журналістам захистися від тиску та нападу можновладців розповів «12 каналу» народний артист України Богдан Бедюк.

“Ми всі знаємо, що професія журналіста – складна і небезпечна професія. Журналістські речі, які були, наприклад, 20 років тому назад, і з якими вони тоді працювали, мали якусь певну пересторогу. Суспільство в нас було не таке наелектризоване, і війна в нас не відбувалася, тому зараз професія журналіста – це небезпечна професія», - пояснив Бенюк.

На думку народного артиста, у кожного журналіста повинно бути розуміння того, про що і навіщо він збирає інформацію і чиї інтереси це зачіпає. Він повинен знати не лише мету своєї діяльності, а й про можливу небезпеку, яка на нього очікує. Ризик небезпеки та існування ймовірних перешкод повинні враховуватися завжди.

«І будь-який розумний журналіст повинен розуміти небезпеку того що він робить і яку структуру бізнесову це чіпатиме. Структури бізнесові мають певний спосіб існування та захисту своїх інтересів.Тому будь-який журналіст, на мою думку, повинен вміти себе захистити», - зауважив народний артист.

Небезпека постійно чигає на журналіста, тому окрім мудрості йому потрібна і кмітливість, щоб в будь-якій ситуації залишатися неушкодженим.

"І тому мені дуже важливо, щоб журналісти будь-якого каналу, не тільки 12-го, а й інших каналів, знали, що повинні підстрахуватися. Як? Це вже інша справа журналіста. Він може мати спільні відносини зі Службою безпеки України, запросити звідти тих, хто працює в Службі безпеки, аби вони разом з ним були, якщо це небезпечна річ” , - підсумував Бенюк.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#побиття #журналісти #реагування #Богдан #Бенюк #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...