• Головна
  • “Волиньобленерго” надасть 15 мільйонів гривень фірмі доньки інспектора митниці
17:30, 30 квітня 2018 р.

“Волиньобленерго” надасть 15 мільйонів гривень фірмі доньки інспектора митниці

ПрАТ «Волиньобленерго» уклало низку угод по роботам з технічного переоснащення ліній електропередач з встановленням розвантажувальних підстанцій у Волинській області.

Загальна сума тендеру в результаті торгів склала 41,898 млн гривень. Закупівля була розбита на три окремих лоти. Договори з переможцями уклали 23 квітня. Про це повідомляється у системі електронних торгів «Прозорро», повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

По першому лоту закупили послуги з будівництва трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач с Карпилівка, м. Ківерці, с. Бихів, с. Радехів, м. Любомль, с. Заозерне, смт. Голвне, с. Світязь, с. Городок, с. Колки, с. Хряськ, с. Криничне, с. Велимче, с. Замшани, смт. Стара Вижівка.

Перемогу отримало ТОВ «Аріус Буд» з пропозицією 15537772 гривень. Єдиним їх конкурентом було ПП Інтеренергоінвест, яка належить бізнесмену з Івана-Франківська Сергію Бегіну. Він же є директором.

ТОВ «Аріус Буд», котре отримало підряд по першому лоту від «Волиньобленерго», на 100% належить Анні Юнак. Директор Людмила Шапран. Анна Юнак – донька Світлани Юнак. Остання працює головним державним інспектором митного поста «Устилуг» Волинської митниці ДФС. Батько Анни володіє низкою підприємств. Зокрема ФГ «Західний Буг» Юнака Сергія Петровича», ПП «Будівельно-транспортні роботи-С», ТОВ «Логістик-А» та ТОВ «Захід Трейд». Розмір доходу від підприємницької діяльності Анни Юнак у свої декларації за 2016 рік не вказала, хоча і внесла туди доньку. У декларації за 2017 рік Світлана Юнакдоньку взагалі не вказала.Зарплатня Світлани Юнак на митному посту «Устилуг» за 2017 рік склала 141853 гривні.

У той же час фірма її доньки ТОВ «Аріус Буд», починаючи з 2016 року,отримала 29,6 млн гривень на підрядах від ПрАТ «Волиньобленерго».ТОВ «Аріус Буд» створено у вересні 2015-го.

Переможцем торгів по другому лоту стало ПП Інтеренергоінвест з пропозицією у 14,846 млн гривень. Починаючи з 2016 року 2016 року це ПП отримало на держзамовленнях більше 74 мільйонів гривень. Єдиним конкурентом було ТОВ «Вест Електра», яке програло по другому лоту, але отримало перемогу по третьому лоту з пропозицією у 11514256 гривень. Їх конкурентом по третьому лоту було ПП «Інтер-Буд-Інвест». ПП «Інтер-Буд-Інвест» належить Геннадію Цьоку з Івано-Франківська, який ще у 2009 роцішукав роботу інженера-електрика. А директор ПП – вище згаданий Сергій Бегін.

ТОВ «Вест Електра» було створено у вересні 2009 року. Належить Юрію Дембіцькому. Директор Надія Дембицька. Вони прописані у селі Зміїнець, Волинської області. Вочевидь, це чоловік і дружина. Статутний капітал фірми складає 28,8 млн гривень. Починаючи з 2015 року, ця фірма отримала замовлень від ПрАТ «Волиньобленрго» на 126,06 мільйонів гривень.

 “Волиньобленерго” надасть 15 мільйонів гривень фірмі доньки інспектора митниці , фото-1

Згідно даних АРІФРУ СМІДА, 21% ПрАт «Волиньобленерго» належить ТОВ «КУА «Сварог Ессет Менеджмент», яка входить в групу компаній «Енергетичний стандарт» і контролюється олігархом Костянтином Григоришиним. 75% акцій «Волиньобленерго» належить ТОВ «Укрістгаз» (файл сміда волиньобл). «Укрістгаз» належить австрійській компанію з Відню «Ітонс Холдинг ГМБХ». Видання «Наші гроші»пов’язує цю компанію з оточенням Юрія Бойка, екс-міністра палива і енергетики Уряду Азарова.

Нагадаємо, Центр обслуговування клієнтів "Волиньобленерго"переїхав на вулицю Лесі Українки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...