• Головна
  • Медреформа: понад два мільйони українців обрали свого лікаря
12:12, 2 травня 2018 р.

Медреформа: понад два мільйони українців обрали свого лікаря

В Україні пройшов перший місяць кампанії й підписано понад два мільйони декларацій.

Про це повідомляє очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.

У різних регіонах проходять ярмарки здоров’я та зустрічі з пацієнтами, організовують кабінети для підписання декларацій, розміщують інформаційні плакати, проводять воркшопи для лікарів - все, щоб громадяни розуміли суть змін та знайшли свого довіреного лікаря.

Основа успіху кампанії "Лікар для кожної сім’ї" - відповідальне ставлення місцевої влади до здоров'я власної громади. У тих містах та селах, де місцева влада добре підготувалася - медзаклади підключені до інтернету, є комп’ютери для приєднання до електронної системи охорони здоров’я та принтери й папір для підписання декларацій - процес рухається та люди швидше відчують позитивний ефект змін.

Неприпустимим є стягнення коштів з пацієнтів у вигляді продажу бланків декларацій або абонентної плати за обслуговування.

Неправдивою є інформація про те, що ті, хто не підпише декларацію до кінця року, залишиться без медичної допомоги або буде змушений за неї платити.

Декларації підписуються безстроково, але в будь-який момент пацієнт може обрати іншого лікаря і підписати з ним декларацію.

Інструкція про те, як має відбуватися процес вибору лікаря - за посиланням.

Якщо ви бачите, що відбувається щось не те - передусім зверніться до керівництва лікарні. Питання не вирішується на місцевому рівні - перегляньте алгоритм дій.

У разі порушення ваших прав звертайтеся за посиланням.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Супрун #декларація #медреформа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...