• Головна
  • У Луцьку хочуть заборонити нічну роботу кіосків, інтернет-кафе та лотерей
12:35, 2 травня 2018 р.

У Луцьку хочуть заборонити нічну роботу кіосків, інтернет-кафе та лотерей

У Луцьку хочуть заборонити нічну роботу кіосків, інтернет-кафе та лотерей

У Луцьку хочуть обмежити роботу кіосків, інтернет-кафе та лотерей з 8 до 22 години.

Про це йде мова у проекті рішення Луцької міськради.

Рішення приймається з метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька.

Режим роботи в межах часу з 07:00 до 23:00 години встановлюється (за погодженням з власником) для об'єктів торгівлі, сфери послуг та закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках.

Режим роботи кіосків, комп'ютерних клубів, інтернет-клубів, інтернет-кафе, закладів лотерей встановлюється в межах часу з 08:00 до 22:00 години (за погодженням з власником).

Цілодобовий режим роботи (або режим роботи в межах цілодобового) встановлюється (за погодженням з власником) для об'єктів торгівлі, сфери послуг та закладів ресторанного господарства, розташованих в нежитлових будинках, на території автозаправочних станцій, на території об’єктів з цілодобовим режимом роботи (готелі, автостанції, залізничний вокзал), аптек (в тому числі аптечних кіосків та пунктів), розважальних закладів (нічні клуби, дискотеки тощо, які розташовані в нежитлових будинках та в прибудованих до житлових будинків об'єктах).

Окрім того власники закладів, які продовжують роботу в нічний час, повинні надати копію документів про наявність шумоізоляції, що виключає проникнення шуму в прилеглі до об'єкта приміщення, в яких постійно чи тимчасово перебувають люди, або за межі об'єкта, якому встановлюється режим роботи після 22.00 години, або копія документа акредитованої лабораторії про відповідність санітарному законодавству щодо дотримання тиші (заміри шумового навантаження, проведені протягом останніх 12 місяців).

Для закладів ресторанного господарства (в тому числі нічні клуби, дискотеки тощо) надавати копії договору про фізичну охорону закладу (у випадку роботи після 23.00 години).

А також наявність у закладах камер внутрішнього та зовнішнього відео спостереження та надання про це офіційної інформації (у випадку роботи після 22.00 години).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рішення #інтернет-кафе #кіоски #режим #роботи #нічний #час #заборона #шум #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...