• Головна
  • Податкова потурбувалася, щоб волинянам виплатили майже 28 мільйонів заборгованої зарплати
09:58, 17 жовтня 2012 р.

Податкова потурбувалася, щоб волинянам виплатили майже 28 мільйонів заборгованої зарплати

Результативними для бюджету та з точки зору дотримання соціальних гарантій найманим працівникам виявилися майже усі проведені зустрічі з роботодавцями. Понад півтори сотні працедавців виплатили заборговані працівникам 27,9 мільйона гривень. Про це на зустрічі із представниками бізнесу, які  не завжди дотримуються визначених законом термінів в оплаті праці,  повідомив голова ДПС у Волинській області Володимир Михалчич, - пише на сайті установи.

 Керівник волинських податківців зазначив, що із 166 працедавців, з якими спілкувалися у податковій протягом дев’яти місяців цього року, 152  погасили зарплатні борги.

«Загалом на Волині цього року фіксується свого роду історичний максимум погашення заборгованості із заробітної плати. Наприклад протягом усього минулого року податківці спільно з органами виконавчої влади домоглися погашення близько дев’ятнадцяти мільйонів гривень заборгованості із зарплати. Цього року наші заходи у цьому напрямку більш дієві та мають досить значимий фінансовий ефект для бюджету», - підкреслив Володимир Михалчич.

Посадовець додав, що результатом виплати заборгованості із зарплати стало надходження до бюджету 3,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Окрім того,  понад чотири мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб разом зі штрафними санкціями сплатять до бюджету працедавці, в яких податкова виявила значні порушення податкового законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...