![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:30, 17 жовтня 2012 р.
На Волині відкрили нову школу (ФОТО)
У селі Видраниця Ратнівського району відбулося відкриття третьої черги загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Про це 16 жовтня повідомила прес-служба облдержадміністрації.
Добудовували школу місцеві будівельники упродовж двох років. У новому приміщенні тепер - не лише класні кімнати для учнів початкових класів, а також кабінети хімії, фізики та біології. Мають там діти і гарну бібліотеку, а також їдальню. Будівельні роботи фінансували за кошти державного бюджету, а це – 5 мільйонів гривень.
«Третя черга будівництва вашої школи – це ще один крок в її модернізацію. Однак на цьому не зупиняємося – дітям потрібен ще спортивний зал», - сказав голова облдержадміністрації Борис Клімчук під час відкриття навчального закладу.
Нині у добудованій Видраничівській школі навчається 225 учнів.
Довідка
На Волині у поточному році відкрили 9 нових шкіл, зокрема: у селах Смідин та Чевель Старовижівського району, Печихвости Горохівського району, Мостищі та Бузаках Камінь-Каширського району, Карпилівці Ківерцівського району, Марковичах Локачинського району та сьогодні - у Шацьку і Видраниці.
![На Волині відкрили нову школу (ФОТО), фото-1 На Волині відкрили нову школу (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...