![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:11, 16 травня 2018 р.
Як волиняни оцінюють свій стан здоров'я - опитування
![Як волиняни оцінюють свій стан здоров'я - опитування Як волиняни оцінюють свій стан здоров'я - опитування](/dist-assets/images/cap.jpg)
За результатами соціологічного опитування населення області більше половини волинян оцінили стан свого здоров’я як добрий, кожен третій – як задовільний і кожен десятий – як поганий.
Про це повідомила прес-служба статистики у Волинській області.
П’ять з кожних восьми мешканців області повідомили, що за останні 12 місяців перенесли захворювання. Хронічні хвороби чи проблеми зі здоров’ям мають 28% волинян. Найбільше жителі Волині хворіють на гіпертонію (37%) та серцеві захворювання (21%).
Переважно волиняни звертаються в поліклінічні заклади з причини хвороби або проблеми зі здоров’ям, дещо рідше - з метою проходження профілактичного огляду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Де ви проводите свою літню відпустку?
проголосувало 86 відвідувачів
на Світязі
46,5%
їду за кордон
37,2%
подорожую країною
14,0%
залишаюся вдома
1,2%
у мене немає літньої відпустки
1,2%
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...