• Головна
  • Лучан закликають перевірити інформацію у списках виборців
Вибори
15:10, 17 жовтня 2012 р.

Лучан закликають перевірити інформацію у списках виборців

Вибори

У день голосування, 28 жовтня, суди не розглядатимуть справи виборців та не вноситимуть їх у реєстр, - інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Кожен виборець може звернутися із особистою заявою до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо уточнення попереднього списку виборців. При цьому, якщо виборець за станом здоров'я не може особисто подати заяву, відповідна виборча комісія зобов'язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують зазначені в ній відомості. Така заява може бути подана до 22.10.2012 року.

Кожен виборець має право звернутися до суду з адміністративним позовом.  Позовну заяву може бути подано до суду до 24 години 25.10.2012 року. Рішення суду про внесення змін до попереднього списку виборців подається виборцем до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців, а з 23.10.2012 до 20 год 28.10.2012 включно  - до відповідної дільничної виборчої комісії.

Заяви виборців до виборчих дільничних комісій, відділу ведення Реєстру виборців, суду подаються не пізніше,  як за  5  днів до дня виборів, тобто до 22 жовтня 2012 року.

Заяви, подані після 22 жовтня, не будуть враховані при виготовленні списку виборців!

 У день голосування заяви щодо уточнення списку виборців не приймаються!

Зважаючи на дуже стислі строки, що лишаються для опрацювання заяв громадян, відділ ведення Державного реєстру виборців закликає виборців, яким відомо про будь-які неточності у списках, звертатися безпосередньо у відділ для якнайшвидшого їх усунення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...