• Головна
  • «Гарна хата» використовує новітні технології у сфері натяжних стель
Новини компаній
19:18, 16 травня 2018 р.
Надійне джерело

«Гарна хата» використовує новітні технології у сфері натяжних стель

Новини компаній

Фірма «Гарна хата» почала свою діяльність в Луцьку та Волинській області з 2005 року, а з 2010 року, як "Ладна хата" – в Євросоюзі. Про досягнення та переваги фірми, а також у чому полягає секрет успіху – у інтерв’ю з керівником Юрієм Будиловським.

- Юрію, розкажіть про шлях становлення фірми.

– Фірму "Гарна хата" офіційно заснували в 2005 році в Україні, а з 2010 року, власне з Польщі у нас відкрилися шляхи співпраці у Європі. За нашими плечима великий досвід. Виконуючи замовлення, ми гарантуємо якість натяжних стель та якість нашої роботи. Багато клієнтів відзначають високу професійність так і особисті якості співробітників фірми.

- Назвіть переваги послуг, які надає Ваша фірма?

– Переваги в тому, що ми націлені на якість у всьому. Як в роботі, так і в матеріалах. Ми відкриті, ввічливі, доброзичливі та уважні, тому співпраця з нами – одне задоволення. Про те, наскільки фірма турбується про своїх клієнтів, говорить той факт, що ваш дзвінок буде прийнятий в будь-який час, у свята та у вихідні До початку монтажу та в процесі нього ви зможете задати будь-яке питання менеджерам: вони дадуть професійну вичерпну консультацію.

- Як вдається дотримуватися якості в роботі?

– В нас створений відділ, головна функція якого – ретельна перевірка якості виконаних робіт.

«Гарна хата» контролює повну відповідність всім існуючим стандартам на кожній стадії виготовлення натяжних стель.

Така робота викликає позитивний відгук: опитування показують, що нашою діяльністю задоволені 98,7% клієнтів. При тому, що більше 82% оцінили її вищим балом, залишившись задоволеними результатом роботи грамотних спеціалістів. Ми прагнемо підтримувати свою репутацію на такому ж високому рівні. На сайті http://garna-hata.com.uaпредставлена проста форма зворотного зв'язку, скориставшись якою ви зможете залишити як позитивний так і менш позитивний відгук.

- Чи є безпечними матеріали, які ви використовуєте?

– Так, матеріали підтвердженні на санепідеміологічність та сертифікатом пожежної безпеки. Є відповідні сертифікати. З мокрою печаткою. Наголошу ще раз: з мокрою печаткою, що є важливим фактором. Допуски на газове обладнання – це невід'ємний документ, який є в наявності нашої компанії. Наші монтажники проходять навчання з техніки безпеки. Матеріали для монтажу натяжних стель закуповуються безпосередньо від виробників, минаючи посередників, що дозволяє нам створити гнучку цінову політику.

- Якими ноу-хау може похвалитися фірма «Гарна хата»?

– Ми використовуємо новітні технології у сфері натяжних стель. Наприклад Double Vision (Дабл Віжн) – натяжні стелі, які по праву можна вважати революцією в натяжних стелях. Секрет полягає в тому, що спочатку зображення має один малюнок, а при включенні підсвічування він змінюється на інший. На сьогоднішній день не кожна компанія здатна якісно встановити натяжні полотна, особливо, якщо мова йде про інноваційні технології.

Співробітники компанії «Гарна Хата» щороку відвідують курси підвищення кваліфікації за кордоном. Наша мета – це зробити кожну оселю унікальною, тому якість та індивідуальність на першому місці. Весь комплекс робіт проходить суворо із застосуванням професійного інструменту. «Гарна хата» виконує якісний монтаж натяжних стель. Ми працюємо оперативно та акуратно, а вартість послуг - на доступному рівні.

- Знаю, що у вашу фірму звертаються не тільки українські клієнти, а й закордонні.

– Ви абсолютно праві. Фірму «Гарна Хата» запросили виконати роботи в ресторані Zvirbulis, у Via Malcantone, що в Італії, Ресторан, до речі, розташований на кораблі. Також ми встановили натяжні стелі у магазині Ferrara Italy, Італія.  Це був фотодрук неба площею понад 100 м кв, ТРС-плівка з підсвіткою Led. А у місті Вользбург - встановлювали натяжні стелі в будинку інженера-конструктора заводу Volkswagen. В Польщі в диско-клубі Mega-Disco Pallazzo встановлювали понад 1200 м кв. 3d стель. Pforzheim Germany в салоні краси встановили фотодрук з підсвіткою та «парящі» лінії. Всі були в захваті...

Також монтували натяжні стелі в магазині ручної роботи взуття. Це відомий бренд в Італії. Нам запропонували там установити натяжні стелі. Це 70 м квадратних натяжної стелі, яка світиться (спеціальна технологія).

На площі (Place de Stalingrad) – офіс в м. Бордо Франція (Bordeaux France). Там встановили натяжні стелі для зразків (фотодруки, 3d, глянцеві стелі). Frankfurt, Wolfsburg, Saarbruken, Landau-Germany (це міста в Німеччині, де були монтажі як в магазинах, кафе, так і в житлові приміщеннях). Багато вже і не згадаю... Слідкуйте в Інстаграмі garnahata_stretchceiling.

- Де переймаєте досвід та нові ідеї?

– Сьогодні ми використовуємо нові технології, що представлені на європейських виставках. Протягом багатьох років діяльності удосконалюємо майстерність завдяки нашим партнерам з Німеччини, Франції, Польщі та навіть США.

- У чому, на вашу думку, полягає секрет успіху фірми?

– Ми збудували власну модель спілкування і роботу з нашими клієнтами, яка будується на трьох ключових складових: якість, швидкість та технології.

- За що любите свою справу?

– Те, що ми не стоїмо на місці, а рухаємось вперед. Наприклад, у 2013 році ми познайомились з Жаном Луї – родичем засновника французької компанії «Барисоль», де мали нагоду попрацювати з монтажними бригадами цієї компанії. В 2015 році -  з компаньйоном Дмитром Конончуком вирушили до Америки, а саме – в Чикаго, там налаштовували виробництво. Далі в місті Бордо, що у Франції, в 2016 році відкрили бюро. Влітку ми їздили в Італію, щоб навчити нашого нового дилера навикам майстерності. Всі наші роботи можна відслідкувати в Інстаграмі.

Наша фірма «Гарна хата» – професіонал у сфері виробництва, монтажу та сервісного обслуговування натяжних стель. Нам довіряє не лише Луцьк, нам довіряє весь світ!

  • www.garna-hata.com.ua
  • м. Луцьк, Козакова 4, кв.2
  • тел./факс (0332) 25-10-97
  • +38 050 37 81 732
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гарна #хата #Луцьк #стелі #натяжні #стелі #монтаж #Луцьк
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...