Луцький педагогічний коледж - один із найпрестижніших закладів Волині та Західного регіону України

Підготовка майбутніх педагогів – це інвестиція держави у власний розвиток, духовне збагачення та інтелектуальне піднесення українського народу.

Упродовж 78 років Луцький педагогічний коледж є осередком формування високопрофесійної освітянської еліти України. За час існування навчального закладу вищої освіти з його стін вийшло понад 20 тисяч фахівців у галузі освіти, серед яких: відмінники освіти України, заслужені працівники освіти і культури України, заслужені діячі мистецтв, заслужені вчителі України, доктори й кандидати наук, керівники державних установ.

Луцький педагогічний коледж – гордість Волині, а його педагогічний колектив – справжня скарбниця мудрості та освіченості, що протягом десятиліть зберігає та примножує кращий педагогічний досвід, дає молоді освіту вищого ґатунку.

Із 2007 року Луцький педагогічний коледж очолює заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент Петро Бойчук. Освітній процес забезпечують висококваліфіковані педагогічні кадри, серед яких: 1 доктор наук, 2 професори, 34 – кандидати наук, 1 – народний артист України, 1 – заслужений тренер України, 1 – заслужений працівник освіти України, 2 – заслужені працівники культури України, 1 – заслужений працівник фізичної культури і спорту, 2 – заслужені вчителі України, 16 викладачів нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти». У коледжі працюють 44 викладачі-методисти; 26 старших викладачів; 115 педагогів з вищою кваліфікаційною категорією; 7 магістрів, 9 аспірантів, 3 докторанти. Значна частина педагогічного колективу коледжу – це його випускники, які зберігають і примножують добрі традиції, що склалися впродовж багатьох років.

Сьогодні коледж – це один із найпрестижніших закладів вищої освіти Волині та Західного регіону України. У ньому навчається 1736 студентів, які здобувають освіту за освітньо-професійними програмами бакалавра та молодшого спеціаліста.

Абітурієнти на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) мають можливість отримати диплом бакалавра за такими спеціальностями:

 • 012 «Дошкільна освіта» («вихователь дошкільних навчальних закладів» зі спеціалізаціями: вихователь соціальний, вчитель-логопед, англійська мова, хореограф);
 • 013 «Початкова освіта» ( «вчитель початкової школи» зі спеціалізаціями: англійська мова, дизайнер, інформатика);
 • 017 «Фізична культура і спорт» («вчитель фізичної культури загальноосвітньої школи» зі спеціалізацією «оператор інформаційних технологій»);
 • 025 «Музичне мистецтво» («вчитель музики загальноосвітньої школи, музичний керівник дошкільного навчального закладу» зі спеціалізацією «оператор інформаційних технологій»).
 • Окрім того, у навчальному закладі функціонує заочна форма навчання за спеціальностями 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 017 «Фізична культура і спорт».

Абітурієнти, які здобули базову загальну середню освіту (9 класів), мають можливість отримати диплом молодшого спеціаліста за такими спеціальностями:

 • 013 «Початкова освіта» («вчитель початкової школи» зі спеціалізаціями: англійська мова, німецька мова, інформатика, оператор комп’ютерних систем, організатор роботи з учнівськими об’єднаннями, сурдопедагог, керівник хореографічного колективу);
 • 017 «Фізична культура і спорт»(«вчитель фізичної культури загальноосвітньої школи» зі спеціалізацією «оператор комп’ютерних технологій»);
 • 025 «Музичне мистецтво» («вчитель музики загальноосвітньої школи, музичний керівник дошкільного навчального закладу» зі спеціалізацією «оператор комп’ютерних систем»).

Якість надання освітніх послуг у коледжі визначається не тільки наявністю у студентів цілісної сукупності знань, умінь і навичок, але й сформованістю професійних компетенцій, що дають змогу відповідати потребам ринку праці.

Луцький педагогічний коледж є базовим для закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Волинської області. У ньому організовується науково-методична робота з викладачами та студентами коледжів; проводяться регіональні та обласні методичні об’єднання викладачів, на яких вивчається і поширюється передовий педагогічний досвід, нові технології навчання і виховання.

Величезне значення у навчальному закладі приділяють виховній роботі та професійному самовизначенню майбутніх педагогів.

На базі Луцького педагогічного коледжу діє Центр гендерної освіти, спортивний клуб, студенстьке наукове товариство, дебатно-дискусійний клуб, суспільно-політичний клуб, театральна та літературна студія й інші численні творчі об’єднання студентів. Майбутні фахівці постійно беруть участь у обласних, всеукраїнських, міжнародних конференціях, семінарах, конкурсах, олімпіадах; проводять дослідження на базі загальноосвітніх шкіл; співпрацюють із студентськими об’єднаннями інших ВНЗ. Значне місце у житті студентів Луцького педагогічного коледжу відіграє також благодійницька діяльність.

Матеріально-технічне забезпечення

Луцький педагогічний коледж – це сучасний освітній заклад, матеріально-технічна база якого забезпечує чітку і повноцінну організацію освітнього процесу. У коледжі є бібліотека з читальною залою на 100 місць, актова зала на 350 місць, 4 спортивні майданчики, 36 групових аудиторій, 6 спеціалізованих комп’ютерних лабораторій, 34 індивідуальні класи для занять музикою, зала для занять ритмікою та хореографією, хоровий клас на 70 місць. Локальна комп’ютерна мережа коледжу об’єднує 138 персональних комп’ютерів, які підключені до системи Internet. Технічне оснащення освітнього процесу є достатнім для проведення практичних занять згідно з навчальними програмами.

У коледжі створені належні умови для фізичного розвитку студентів, збереження і зміцнення їх здоров'я. Для проведення занять та спортивно-масових заходів обладнано зал спортивних ігор, гімнастичний та тренажерний зали, спортивний манеж. До послуг студентів гуртожиток (поблизу коледжу), їдальня і студентське кафе; у гуртожитку працює буфет і стоматологічний кабінет.

Згідно з проведеним опитуванням серед органів державного управління, асоціацій, спілок Луцький педагогічний коледж визнано одним із кращих закладів вищої освіти нашої держави та нагороджено громадською відзнакою «Флагман сучасної освіти України».

Луцький педагогічний коледж – це заклад, який має славну історію, усталені традиції та далекоглядні перспективи.

Рівень акредитації: ІІ

Ліцензія: наказ МОН України від 06.10.2016 №1441л

 • Адреса Луцького педагогічного коледжу: 43010, Волинська обл., м. Луцьк, пр. Волі, 36;
 • Телефон (0332) 770659, приймальна комісія: (0332) 248150
 • Електронна адреса: [email protected]
 • Сайт www.lpc.org.ua
Луцьк педагогічний коледж Волинь 11 9 клас
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
2278 переглядів в січні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
У Луцьку, 20 січня, близько 14 години, на кільці поблизу стадіону "Авангард" зіткнулися легковики "Opel Vectra" та "Mercedes".Про це повідомляє ІА "Волинські новини".За попередньою інформацією, автомобіль "Mercedes" рухався вулицею Шопена та не надав переваги в русі автомобілю "Opel Vectra", який їхав головною дорогою. Від удару "Mercedes" відкинуло на зустрічну смугу руху. В результаті дорожньо-транспортної пригоди, обидва легковики зазнали значних механі...
Суспільство
Луцькі комунальники оголосили тендер на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення в районах вулиць Рівненської та Конякіна.На перший об'єкт запланували витратити 6,5 мільйони гривень та другий - 4 мільйони гривень, йдеться у заявках на Prozorro.Зокрема, запланували замінити мережі та лампи освітлення на вулиці Рівненській та частково на прилеглих вулицях: Задворецька - 10 світильників, Дубнівська - 14, Авторемонтна - 23, Електроапаратна - 9, Козакова - 28...
Суспільство
Гаманці українців стануть важчими за рахунок збільшення в них металу. Національний банк припиняє друкувати банкноти – 1, 2, 5 та 10 гривень, ідеться в сюжеті «ТСН».Ці номінали в обігу цілком замінять монетами. Паперові 5 гривень зникнуть уже цього року, 10 – трохи згодом. Далі такі купюри випускатимуть лише для колекціонерів.У НБУ оголошують, що таке рішення не означає підготовки до інфляції, котру в 2019 році очікують вдвічі меншою, ніж торік. Банкіри зап...
Суспільство
У багатоповерхівці на вулиці Глушець, що біля Стиру, поліцейським нададуть квартири.Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому, пише Волинь онлайн.Згідно проекту рішення членам виконкому пропонують затвердити рішення житлової комісії Головного управління Національної поліції у Волинській області про надання квартир в будинку на вул. Глушець, 40.Зокрема, планують надати:1. двокімнатну квартиру житловою площею 33,4 кв. м, загальною – 63,6 кв. м Віктору...
Суспільство
У Луцьку новорічні дерева утилізують незвичним способом. Тут навіть після завершення новорічних свят ялинки і сосни продовжують радувати і людей, і тварин. Адже зі звалищ під будинками дерева потрапляють просто в зоопарк, йдеться у сюжеті "Сегодня". За один рейс комунальників по смітниках міста в зоопарк потрапляє близько двох сотень новорічних дерев. Хвою тут використовують як вітамінну добавку звірам. Перед тим, як давати дерева тваринам, їх ретельно огл...
Суспільство
У свято Водохреща голова Волинської ОДА Олександр Савченко разом з іншими посадовцями скупалися в ополонці.Хрещенські купання на джерелі Святих Безсрібників Косьми і Даміана, що у селі Гірка Полонка, відбулись у суботу, 19 січня.Разом з головою ОДА у цілющій воді, за повір'ями християн, купались голова Гіркополонківської ОТГ Ніна Симонович, голова Луцької РДА Тарас Яковлев та жителі громади.«Водичка дуже тепла», – посміхаючись, зазначив Тарас Яковлев.
Суспільство
Протягом року в Україні відбулось понад 6 тисяч ДТП за участі автобусів і маршрутних таксі.Про це повідомила прес-служба Національної поліції у відповіді на інформаційний запит кореспондента УНН."Станом на 16 січня 2019 року за участю автобусів зареєстровано 6342 ДТП, у яких 229 осіб загинуло та 2544 особи травмовано", - зазначили в прес-службі.При цьому у відомстві уточнили, що найбільшу кількість ДТП за участі автобусів і маршрутних таксі зареєстрували в...
Суспільство
На Волині більше 705 тисяч людей підписали декларацію зі своїм сімейним лікарем.Про це повідомили відділ інформаційної політики облдержадміністрації.В рамках впровадження медичної реформи, що розпочалася з первинної ланки, жителі Волині продовжують обирати сімейного лікаря та підписувати з ним декларації. Адже нині з’явилася технічна можливість укладати декларації з лікарями первинної медичної допомоги понад рекомендовану кількість, затверджену Міністерств...
Суспільство
Відповідно до умов реформи в сфері енергетики луцькі комунальні підприємства платитимуть за електроенергію за найвищими тарифами.Повідомляє Сфера ТВ.Ще з 2011 року Україна зобов'язалася дотримуватися так званого Третього енергопакету Європейського Союзу, адже має дати можливість українцям працювати за єдиними правилами є енергоринком ЄС.Поступово і зі скрипом, реформа, все таки рухалась. Зокрема, в червні 2017 року набрав чинності закон «Про ринок електрич...