Луцький педагогічний коледж - один із найпрестижніших закладів Волині та Західного регіону України

Підготовка майбутніх педагогів – це інвестиція держави у власний розвиток, духовне збагачення та інтелектуальне піднесення українського народу.

Упродовж 78 років Луцький педагогічний коледж є осередком формування високопрофесійної освітянської еліти України. За час існування навчального закладу вищої освіти з його стін вийшло понад 20 тисяч фахівців у галузі освіти, серед яких: відмінники освіти України, заслужені працівники освіти і культури України, заслужені діячі мистецтв, заслужені вчителі України, доктори й кандидати наук, керівники державних установ.

Луцький педагогічний коледж – гордість Волині, а його педагогічний колектив – справжня скарбниця мудрості та освіченості, що протягом десятиліть зберігає та примножує кращий педагогічний досвід, дає молоді освіту вищого ґатунку.

Із 2007 року Луцький педагогічний коледж очолює заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент Петро Бойчук. Освітній процес забезпечують висококваліфіковані педагогічні кадри, серед яких: 1 доктор наук, 2 професори, 34 – кандидати наук, 1 – народний артист України, 1 – заслужений тренер України, 1 – заслужений працівник освіти України, 2 – заслужені працівники культури України, 1 – заслужений працівник фізичної культури і спорту, 2 – заслужені вчителі України, 16 викладачів нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти». У коледжі працюють 44 викладачі-методисти; 26 старших викладачів; 115 педагогів з вищою кваліфікаційною категорією; 7 магістрів, 9 аспірантів, 3 докторанти. Значна частина педагогічного колективу коледжу – це його випускники, які зберігають і примножують добрі традиції, що склалися впродовж багатьох років.

Сьогодні коледж – це один із найпрестижніших закладів вищої освіти Волині та Західного регіону України. У ньому навчається 1736 студентів, які здобувають освіту за освітньо-професійними програмами бакалавра та молодшого спеціаліста.

Абітурієнти на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) мають можливість отримати диплом бакалавра за такими спеціальностями:

 • 012 «Дошкільна освіта» («вихователь дошкільних навчальних закладів» зі спеціалізаціями: вихователь соціальний, вчитель-логопед, англійська мова, хореограф);
 • 013 «Початкова освіта» ( «вчитель початкової школи» зі спеціалізаціями: англійська мова, дизайнер, інформатика);
 • 017 «Фізична культура і спорт» («вчитель фізичної культури загальноосвітньої школи» зі спеціалізацією «оператор інформаційних технологій»);
 • 025 «Музичне мистецтво» («вчитель музики загальноосвітньої школи, музичний керівник дошкільного навчального закладу» зі спеціалізацією «оператор інформаційних технологій»).
 • Окрім того, у навчальному закладі функціонує заочна форма навчання за спеціальностями 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 017 «Фізична культура і спорт».

Абітурієнти, які здобули базову загальну середню освіту (9 класів), мають можливість отримати диплом молодшого спеціаліста за такими спеціальностями:

 • 013 «Початкова освіта» («вчитель початкової школи» зі спеціалізаціями: англійська мова, німецька мова, інформатика, оператор комп’ютерних систем, організатор роботи з учнівськими об’єднаннями, сурдопедагог, керівник хореографічного колективу);
 • 017 «Фізична культура і спорт»(«вчитель фізичної культури загальноосвітньої школи» зі спеціалізацією «оператор комп’ютерних технологій»);
 • 025 «Музичне мистецтво» («вчитель музики загальноосвітньої школи, музичний керівник дошкільного навчального закладу» зі спеціалізацією «оператор комп’ютерних систем»).

Якість надання освітніх послуг у коледжі визначається не тільки наявністю у студентів цілісної сукупності знань, умінь і навичок, але й сформованістю професійних компетенцій, що дають змогу відповідати потребам ринку праці.

Луцький педагогічний коледж є базовим для закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Волинської області. У ньому організовується науково-методична робота з викладачами та студентами коледжів; проводяться регіональні та обласні методичні об’єднання викладачів, на яких вивчається і поширюється передовий педагогічний досвід, нові технології навчання і виховання.

Величезне значення у навчальному закладі приділяють виховній роботі та професійному самовизначенню майбутніх педагогів.

На базі Луцького педагогічного коледжу діє Центр гендерної освіти, спортивний клуб, студенстьке наукове товариство, дебатно-дискусійний клуб, суспільно-політичний клуб, театральна та літературна студія й інші численні творчі об’єднання студентів. Майбутні фахівці постійно беруть участь у обласних, всеукраїнських, міжнародних конференціях, семінарах, конкурсах, олімпіадах; проводять дослідження на базі загальноосвітніх шкіл; співпрацюють із студентськими об’єднаннями інших ВНЗ. Значне місце у житті студентів Луцького педагогічного коледжу відіграє також благодійницька діяльність.

Матеріально-технічне забезпечення

Луцький педагогічний коледж – це сучасний освітній заклад, матеріально-технічна база якого забезпечує чітку і повноцінну організацію освітнього процесу. У коледжі є бібліотека з читальною залою на 100 місць, актова зала на 350 місць, 4 спортивні майданчики, 36 групових аудиторій, 6 спеціалізованих комп’ютерних лабораторій, 34 індивідуальні класи для занять музикою, зала для занять ритмікою та хореографією, хоровий клас на 70 місць. Локальна комп’ютерна мережа коледжу об’єднує 138 персональних комп’ютерів, які підключені до системи Internet. Технічне оснащення освітнього процесу є достатнім для проведення практичних занять згідно з навчальними програмами.

У коледжі створені належні умови для фізичного розвитку студентів, збереження і зміцнення їх здоров'я. Для проведення занять та спортивно-масових заходів обладнано зал спортивних ігор, гімнастичний та тренажерний зали, спортивний манеж. До послуг студентів гуртожиток (поблизу коледжу), їдальня і студентське кафе; у гуртожитку працює буфет і стоматологічний кабінет.

Згідно з проведеним опитуванням серед органів державного управління, асоціацій, спілок Луцький педагогічний коледж визнано одним із кращих закладів вищої освіти нашої держави та нагороджено громадською відзнакою «Флагман сучасної освіти України».

Луцький педагогічний коледж – це заклад, який має славну історію, усталені традиції та далекоглядні перспективи.

Рівень акредитації: ІІ

Ліцензія: наказ МОН України від 06.10.2016 №1441л

 • Адреса Луцького педагогічного коледжу: 43010, Волинська обл., м. Луцьк, пр. Волі, 36;
 • Телефон (0332) 770659, приймальна комісія: (0332) 248150
 • Електронна адреса: [email protected]
 • Сайт www.lpc.org.ua
Луцьк педагогічний коледж Волинь 11 9 клас
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Культура
Її твори вперше представили громадськості – Багато років тому я закінчила Інститут мистецтв, а це з душі вже нічим не витравиш. Для мене малювання мандал медитативне, як закладка енергії. Коли приходиш з роботи, сідаєш і ставиш однакові крапочки. Знайомі художники кажуть, що не в’яжеться моя ядерна енергія і крапочки, – розповідає директорка Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юлія Гринчук на відкритті виставки її творів у канцел...
Суспільство
Чоловік обіцяє винагороду за інформацію про злодіїв Фотограф Олег Сусяк із Луцька повідомив у фейсбуці, що в нього поцупили два велосипеди та попросив про допомогу в пошуку крадіїв. Винагороду гарантую, злодіям руки будуть покарані. «Якісь покидьки вкрали сьогодні з під’їзду два велосипеди, з дитячими сидіннями, за Хмільниками. Хто що почує тел.0632324463. Винагороду гарантую, злодіям руки будуть покарані», – написав чоловік.
Культура
Вже 2-4 жовтня Луцьк перетвориться на місто літератури, на вулицях можна буде зустріти чимало відомих письменників, адже в ці дні відбудеться III Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера». За словами організаторів, відбувався довгий процес перемовин щодо рішення, чи таки проводити дійство в досить нестабільний час. «Коли наша команда отримала погодження від Українського культурного фонду щодо співфінансування "Фронтери", ми, безумовно, зраділи. Однак к...
Новини компаній
Головний тренд осені 2020 року - електросамокат KUGOO M2 PRO! Kugoo M2 Pro Jilong - це нова поліпшена модель електросамоката від компанії Jilong в 2020 році. Самокат Kugoo M2 Pro Jilong відрізняється від своїх попередників вдосконаленим дизайном, надійністю конструкції, компактністю і функціональністю. З таким самокатом ви будете почувати себе впевнено як у місті так і на бездоріжжі. Швидкість, вага і максимальний пробіг самоката дозволяють здійснювати щод...
Новини компаній
Відтепер за будівництвом нової об’їзної дороги до Трускавця можна спостерігати в онлайн-режимі. Завдяки новій камері відеоспостереження, яку компанія Qtek встановила у Модричах. 26 серпня стартувало масштабне будівництво нової дороги до Трускавця, яка з’єднуватиме місто-курорт із Дрогобичем та Львовом та замінить існуючу сьогодні, але офіційно перекриту ділянку дороги. На сьогоднішній день завершуються земляні та підготовчі роботи, на об’єкті щоденно працю...
Суспільство
У Луцьку зникла жінка похилого віку. Про це повідомили в одній із спільнот у Фейсбуку. «Пропала жінка похилого віку. 16.09 вийшла з дому об 13:00. Проживає за адресою м. Луцьк пр-т Молоді. Була одягнена – біла кофта та темні штани. Можливо, хтось бачив або володіє будь-якою інформацією прохання повідомити за тел. 0957199032 або на 102», – йдеться у повідомлені.
Суспільство
Цього року українські школярі мали можливість скласти ЗНО з одинадцяти предметів. Серед них українська мова та література, історія України або математика були обов’язковими. Нещодавно Центр оцінювання якості освіти оприлюднив регіональні дані щодо результатів оцінювання школярів, випускників професійно-технічних училищ, вищих навчальних закладів та інших категорій. «Конкурент» вже традиційно вирішив подивитися на результати ЗНО луцьких шкіл та скласти на ї...
Культура
У Музеї сучасного мистецтва Корсаків відбулася урочиста церемонія вручення Літературної премії імені Івана Корсака за найкращий український історичний роман. На захід завітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, представники обласної влади, фундатор Музею Віктор Корсак, а також письменники та мистецькі...
Суспільство
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради закупить 22 дитячих ігрових майданчика з очікуваною вартістю 573 тисяч 600 гривень. Про це Волинь infa стало відомо проаналізувавши інформацію на сайті державних закупівель Prozorro. На сайті предметом закупівлі є дитяче ігрове обладнання в кількості 22 штук, з початковою сумою оголошеною на тендері 573 тисяч 600 гривень, які заплатять з місцевого бюджету. Але вже існують певні запитання до...