• Головна
  • На очищення дощової каналізації Луцька було виділено майже 350 тисяч гривень
16:08, 17 жовтня 2012 р.

На очищення дощової каналізації Луцька було виділено майже 350 тисяч гривень

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань дотримання природоохоронного та земельного законодавства у водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах водних об’єктів, розташованих  в межах міста Луцька, яку очолює заступник міського голови Лариса Соколовська. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради. 

Про заходи із експлуатації мереж дощової каналізації для запобігання погіршенню якості поверхневих вод  доповів директор ЛСКАП «Луцькспецкомунтрас» Валерій Кузьмич. Він повідомив, що у місті побудовано близько 59, 7 км дощової каналізації, є 1285 оглядових колодязів та 1559 дощоприймальних колодязів. Загалом дощова каналізація працює задовільно. Проте на деяких колекторах та їх ділянках недостатня кількість дощоприймальних колодязів, замулення дощової каналізації сягає 30 відсотків, є зношеність окремих ділянок колекторів. Внаслідок названих причин в період опадів виникають проблеми у функціонуванні дощової каналізації  на вулиці Січовій, проспекті Відродження ( від проспекту Молоді до гімназії №18), перехресті вулиць Конякіна та Карбишева, інших ділянках доріг.

Погіршує ситуацію і той фактор, що піднявся рівень води у річці Сапалаївка  внаслідок її замулення  і засмічення. На ділянці 300 метрів річку очистили і поглибили, але  вона потребує повної очистки, а для цього треба кошти. Цього року на діяльність мереж зливної каналізації було виділено 349 тисяч гривень, але беручи до уваги, що тепер підприємство обслуговує не лише дороги, а й прибудинкові території, потрібно збільшити штати, а для цього й фінансування.      

Члени комісії підтримали пропозиції щодо покращення діяльності зливної каналізації у місті, вони будуть враховані при плануванні бюджету на наступний рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...