• Головна
  • На Волині виловили майже 170 тонн риби, - статистика
17:53, 17 жовтня 2012 р.

На Волині виловили майже 170 тонн риби, - статистика

За січень–вересень 2012 року підприємства, що займаються рибальством та рибництвом, виловили понад 168 тонн риби, що на 12,1% більше, ніж за відповідний період 2011 року.

Про це повідомили в головному управлінні статистики у Волинській області.

Більше половини виловленої риби – короп, 15% – карась, майже 13% – форель, 12% – товстолобик, близько 3% – щука, 0,2% – лящ, 0,1% – вугор та 4,1% – інші види риби. Загалом іхтіофауна Волині досить різноманітна і складається приблизно з 37 видів риб. 

Вилов риби в області здійснюють 19 підприємств, з яких 6 – спеціалізовані рибогосподарські, 6 – сільськогосподарські, в тому числі 3 фермерські господарства, 7 – інші господарюючі суб’єкти. 

За минулий рік підприємства, які займалися рибництвом, виробили продукції, виконали робіт та надали послуг на суму 6,5 мільйонів гривень, що на 7,9% більше попереднього року. Вони виловили 470 тонн риби, що на 11,7% більше, ніж у 2010 році. 

Більше 60% у вилові риби належить ВАТ «Волинь-рибгосп», його дочірнім підприємствам, фермерському господарству «Адоніс» Горохів-ського району, приватному сільськогосподарському під-приємству «Луцька рибоводно–меліоративна станція» та ТзОВ «Науково–виробничий центр «Форель» Маневицького району.

В загальнодержавних обсягах вилову риби частка Волині незначна. За рівнем споживання риби та рибних продуктів в розрахунку на одного жителя область посідає 15 місце в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...